Denník SaS


Billboardy (všetky)
27
MÁJ
Ľubomír Galko v Sobotných dialógoch v RTVS

12:12 Podpredseda SaS a tímlíder strany pre vonkajšiu a vnútornú bezpečnosť Ľubomír Galko bude hosťom rozhlasovej relácie Sobotné dialógy v Rádiu Slovensko. Spolu s Františkom Šebejom z Mosta-Híd budú diskutovať o aktuálnych domácich a zahraničných bezpečnostných otázkach. Reláciu si môžete v sobotu napoludnie vypočuť TU.

28
MÁJ
Richard Sulík V politike na TA3

11:40 Predseda SaS Richard Sulík bude diskutovať s predsedom ĽSNS Marianom Kotlebom! Reč bude aj o hranici medzi národným, nacionalistickým a extrémistickým. Témami tiež budú aktuálne domáce politické dianie, nové pravidlá župných volieb, bezpečnostná situácia v Európe či budúcnosť EÚ. Reláciu môžete sledovať v nedeľu napoludnie TU.

30
MÁJ
Ľubo Galko a Vlado Sloboda vo Vranove nad Topľou

SaS V REGIÓNOCH Podpredseda SaS, tímlíder strany pre vonkajšiu a vnútornú bezpečnosť a exminister obrany Ľubomír Galko navštívi spolu s poslancom NR SR Vladimírom Slobodom Vranov nad Topľou. Bližšie informácie nájdete TU. #sasvregionoch

1
JÚN
Konferencia o obetiach súdnych prieťahov

17:00 V Liberálnom dome na Priemyselnej 8 sa uskutoční konferencia, ktorú usporadúva SaS, konkrétne tímlíder strany pre spravodlivosť Alojz Baránik. Témou je: Zabudnuté obete trestných činov - ako ďalej? Bližšie informácie nájdete TU.

Deň detí s SaS

17:00 Na Partizánskej lúke v Bratislave sa uskutoční oslava Medzinárodného dňa detí pod záštitou podpredsedníčky SaS Jany Kiššovej. Bližšie informácie nájdete TU. Tešíme sa na vašu účasť. 

Natália Blahová v Jahodnej

18:00 SaS V REGIÓNOCH Za účasti poslankyne NR SR za SaS Natálie Blahovej sa v obci Jahodná (okres Dunajská Streda) uskutoční diskusia k sociálnym službám pri príležitosti predstavenia plánovaného otvorenia denného stacionára. #sasvregionoch 

3
JÚN
Deň mladého kynológa s SaS a Renátou

9:00 V areáli kynologického cvičiska záchranného zboru pri bývalom pontónovom moste pri Váhu v Považskej Bystrici sa uskutoční podujatie Deň mladého kynológa, ktoré spoluorganizuje SaS a koná sa pod záštitou našej kandidátky na župana Trenčianskeho samosprávneho kraja Renáty Kaščákovej. Bližšie informácie, ako sa zapojiť do súťaže, nájdete TU.

7
JÚN
Verejná diskusia o ťažbe hnedého uhlia v Prievidzi

SaS V REGIÓNOCH V Prievidzi sa uskutoční verejná diskusia o možnostiach rozvoja hornonitrianskeho regiónu. Zúčastnia sa na nej aj poslanci NR SR za SaS Karol Galek, Anna Zemanová a Renáta Kaščáková, ktorá je zároveň našou kandidátkou na post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja. #sasvregionoch

12
JÚN
Konferencia o ekonomických riešeniach

Pod záštitou podpredsedníčky SaS Jany Kiššovej sa uskutoční v Liberálnom dome Konferencia o ekonomických riešeniach pre Slovensko. Bližšie informácie už čoskoro.