Denník SaS


Billboardy (všetky)
26
APRÍL
SaSkári v Košiciach

18:00 v Košiciach v Teledom Hotel & Conference Center budú diskutovať s občanmi poslanci NR SR za SaS Anna Zemanová, Milan Laurenčík a Miroslav Ivan. Tešíme sa na Vašu účasť. Viac TU.

Eugen Jurzyca v RTVS

12:30 Tímlíder SaS pre verejné financie a poslanec NR SR Eugen Jurzyca bude v publicistickej relácii Rádia Slovensko Z prvej ruky diskutovať so zástupcom ministerstva financií o deficite. Reláciu môžete sledovať naživo TU.

27
APRÍL
SaSkári v Michalovciach

17:00 v Michalovciach v Mestskom kultúrnom stredisku budú diskutovať s občanmi poslanci NR SR za SaS Anna Zemanová, Renáta Kaščáková, Miroslav Ivan a Milan Laurenčík. Všetci ste srdečne vítaní. Viac TU.

28
APRÍL
Eugen Jurzyca na diskusii expertov

9:00 Poslanec NR SR Eugen Jurzyca bude v piatok diskutovať s ďalšími odborníkmi o kľúčových ekonomických témach v rámci slovenskej časti medzinárodného podujatia Free Market Roadshow 2017. Podujatie sa uskutoční v hoteli Tatra na Námestí 1. mája v Bratislave.

29
APRÍL
Vinšpacírka aj so SaSkármi

14:00 v Banskej Bystrici sa koná tradičná Vínšpacírka. A tam, kde je dobré víno, hudba a milí ľudia, SaSkári nemôžu chýbať. Pridajte sa k nám na Námestí slobody pred kanceláriou europoslanca na Dolnej 16, bude sa ochutnávať „Rišovica“! Diskutovať môžete s predsedom Richardom Sulíkom, kandidátom na banskobystrického župana Martinom Klusom, ale aj ďalšími SaSkármi.