Denník SaS


Billboardy (všetky)

Holjenčík nemá čo robiť na regulačnom úrade, Žiga má konať

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) považuje za absurdné, že bývalý predseda regulačného úradu Jozef Holjenčík, ktorý sám rezignoval, naďalej navštevuje úrad a na požiadane sa zúčastňuje na rokovaniach a poskytuje pracovníkom poradenstvo.

Ľudia sa hlásia denne, posilňujeme regióny

Prakticky každý deň dostáva strana Sloboda a Solidarita žiadosti záujemcov stať sa Priateľom slobody alebo členom strany. Na zvýšený dopyt reagujú liberáli zvýšenou aktivitou výjazdov do regiónov Slovenska.

Žiadame koalíciu, aby konkurz na nového predsedu ÚVO bol verejný

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) rovnako ako mimovládne organizácie pokladá voľbu nového predsedu Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) za príležitosť na zvýšenie transparentnosti a spravodlivosti v štátnych nákupoch.

Polícia zastrašuje na politickú objednávku predstaviteľov opozície

Polícia pod vedením ministra vnútra Roberta Kaliňáka a policajného prezidenta Tibora Gašpara zastrašuje a krágľuje na politickú objednávku predstaviteľov opozície. Tvrdia to predstavitelia strany Sloboda a Solidarita.

Gröhling: Navrhujeme slobodný výber učebníc pre školy a učiteľov

Školy a učitelia by mali mať slobodu vybrať si učebnice podľa vlastného uváženia. Poslanci strany Sloboda a Solidarita to chcú presadiť v novele zákona o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení.
Archív