Denník SaS


Billboardy (všetky)

Robert Fico nemá čo karhať voličov v partizánskych obciach

Dôrazne žiadame predsedu Vlády SR a Smeru-SD Roberta Fica, aby v duchu svojich slov občanom Kľaku, odmietol jednokolovú voľbu županov. To je najúčinnejší spôsob, ako čeliť nárastu extrémizmu a etablovaniu extrémistov v štátnych štruktúrach. Prostredníctvom dvojkolovej voľby sa vytvorí prirodzený občiansky konsenzus na vhodnom kandidátovi.

Na ministerstve pôdohospodárstva sa tunelujú eurofondy

Taká zlá situácia v čerpaní eurofondov ešte na Slovensku nebola. Výzvy stoja, nedodržiavajú sa harmonogramy a peniaze sa nečerpajú. Tvrdí poslankyňa a podpredsedníčka Národnej rady SR Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Výzva kapitánovi Andrejovi Dankovi a podplukovníkovi Robertovi Ficovi

Povyšovanie vládnych politikov je tragikomická aféra, ktorá dokresľuje mentálny svet vojakov v zálohe za strany Smer-SD a SNS. Tak ako si táto politická oligarchia robí nároky na verejné zdroje, ktoré bezohľadne tuneluje, robí si nároky aj na vojenské hodnosti, ktoré jej nepatria.

N. Blahová píše Komisárke pre deti V. Tomanovej, žiada ju o reakciu na správu J. Dubovcovej

Poslankyňa Národnej strany SR za stranu Sloboda a Solidarita Natália Blahová sa obrátila listom na Komisárku pre deti Vieru Tomanovú a žiada ju o stanovisko k Mimoriadnej správe verejnej ochrankyne práv Jany Dubovcovej o skutočnostiach nasvedčujúcich závažné porušovanie základných práv a slobôd detí postupom orgánov sociálnoprávnej ochrany a sociálnej kurately.

J. Kiššová: Dvadsať miliónov na zistenie, že vláda robí podnikateľom zle, je drzosť

Projekt posudzovania vplyvov zákonov na podnikateľské prostredie, ktorý pripravuje Ministerstvo hospodárstva SR, by nikdy neuzrel svetlo sveta, keby sa naň nemalo minúť neuveriteľných 20 miliónov eur. Uvádza poslankyňa za stranu Sloboda a Solidarita a predsedníčka Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti Jana Kiššová.
Archív