Denník SaS


Billboardy (všetky)

Chceme zriadiť vyšetrovací výbor

Vyšetrovací výbor by vznikol na požiadanie tretiny poslancov NR SR. Mal by 10 členov vrátane predsedu a podpredsedu, pričom piati členovia by boli z koalície a piati z opozície.

Ak nepadne Kaliňák, Maďarič a Pellegrini by mali z vlády odísť

Robert Kaliňák už dávno stratil povesť slušného človeka, ako aj morálnu spôsobilosť zastávať post ministra vnútra. Zistenia Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), že pri obstarávaní budovy pre klientske centrum v Bratislave, bol porušený zákon, neprinášajú do politického životopisu Kaliňáka žiadnu pridanú hodnotu. Podľa názoru strany Sloboda a Solidarita (SaS) len potvrdzujú o ňom známy fakt, že je to v prvom rade obchodník s pochybnými praktikami, ktorému sa na obchodovanie výborne hodí funkcia ministra.

SaS podáva trestné oznámenie v kauze zámeny pozemkov

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) podáva v súvislosti s medializovanou kauzou zámeny pozemkov ministerstva vnútra za byty pre policajtov v bratislavskej Vrakuni trestné oznámenie.

Majetok Bašternáka je v poriadku? Nemyslíte vážne!

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) žiada Generálnu prokuratúru SR, aby preverila postup Okresnej prokuratúry Bratislava I vo veci preukazovania pôvodu majetku podnikateľa Ladislava Bašternáka.

Kauza Bašternák sa dnešným dňom stala pre R. Fica neudržateľnou

Obviniť nestačí, v kauze Bašternák musia prísť dalšie kroky
Archív