Denník SaS
Sloboda a Solidarita JANA KIŠŠOVÁ: TREBA VOLIŤ ZO ZAHRANIČIA Tragédiou nie je, že šikovní ľudia odchádzajú zo Slovenska. Tragédiou je, keď ich vlastný štát odtiaľto vyháňa.
Konečne niekto zistil, že žijeme….
Páči sa 18 ľuďom,
komentárov: 3
Sloboda a Solidarita NATÁLIA BLAHOVÁ MI POMOHLA... Rodičom bez detí, deťom bez rodičov, deťom, ktoré trpia a všetci ich odstrkujú, rodičom, ktorým stoja v ceste úrady... Za roky, čo sa zaoberá deťmi a sociálnou prácou Natália Blahová pomohla mnohým. Na poslednej parlamentnej schôdzi budú poslanci voliť Komisára pre deti. Natália kandiduje. A ak ju zvolia, bude robiť to, čo doteraz.
Natália Blahová mi pomohla
Páči sa 19 ľuďom,
komentárov: 1
Billboardy (všetky)

Tomáš Baťa v roku 1932: Prelom hospodárskej krízy?

pošli na vybrali.sme.sk

Tomáš Baťa v roku 1932: „Neverím, že prelomy sa dejú samé od seba. To, čomu sme zvykli hovoriť hospodárska kríza, je iné meno pre morálnu biedu. Morálna bieda je príčina, hospodársky úpadok následok. V našej krajine je veľa ľudí, ktorí sa domnievajú, že hospodársky úpadok sa dá sanovať peniazmi. Hrozím sa dôsledkov tohoto omylu. V postavení, v ktorom sa nachádzame, nepotrebujeme žiadne geniálne obraty a kombinácie. Potrebujeme morálne postoje k ľuďom, k práci a verejnému majetku. Nepodporovať bankrotárov, nerobiť dlhy, nevymieňať hodnoty za nič a nevydierať pracujúcich.“