Sloboda a Solidarita NÁVŠTEVA U PÁNA PREZIDENTA BOLA ÚSPEŠNÁ Pán prezident Andrej Kiska, po vypočutí našich argumentov, diskriminačný zákon o minimálnom dôchodku nepodpísal a vrátil do parlamentu. Ak ho napriek tomu poslanci opätovne schvália, obrátime sa na ústavný súd a budeme brániť práva sporiteľov v II. pilieri.
Prezident Kiska nepodpísal zákon o minimálnom dôchodku
Páči sa 145 ľuďom,
komentárov: 10
Sloboda a Solidarita FICO OKLAMAL AJ SVOJICH VLASTNÝCH VOLIČOV Blesková privatizácia Telekomu javí znaky dohodnutého biznisu – občania boli zneužití na vygenerovanie ceny, tá bola behom pár hodín akože „prebitá" (pre vopred vybraného uchádzača) a obchod bol narýchlo a v tichosti zrealizovaný. Stovky miliónov, ktoré by sa dali využiť inde, vyleteli hore komínom.
Robert Fico oklamal ľudí | HNblogy
Páči sa 166 ľuďom,
komentárov: 30

Tomáš Baťa v roku 1932: Prelom hospodárskej krízy?

pošli na vybrali.sme.sk

Tomáš Baťa v roku 1932: „Neverím, že prelomy sa dejú samé od seba. To, čomu sme zvykli hovoriť hospodárska kríza, je iné meno pre morálnu biedu. Morálna bieda je príčina, hospodársky úpadok následok. V našej krajine je veľa ľudí, ktorí sa domnievajú, že hospodársky úpadok sa dá sanovať peniazmi. Hrozím sa dôsledkov tohoto omylu. V postavení, v ktorom sa nachádzame, nepotrebujeme žiadne geniálne obraty a kombinácie. Potrebujeme morálne postoje k ľuďom, k práci a verejnému majetku. Nepodporovať bankrotárov, nerobiť dlhy, nevymieňať hodnoty za nič a nevydierať pracujúcich.“