Sloboda a Solidarita POHLI SA ĽADY? Veríme, že vyšetrovateľov nechajú robiť si svoju robotu. Budeme to sledovať veľmi, veľmi pozorne.
Polícia začala trestné stíhanie v kauze Váhostav
Páči sa 31 ľuďom,
komentárov: 6
Sloboda a Solidarita STOJACI TRAKTOR Aké je to cestovať niekoľko mesiacov po Peru, bez toho, aby ste poznali jazyk, a hľadať sám seba? Pred tým, ako sa na túto cestu vydal Martin Poliačik, to nevedel ani on sám. A práve o tom, aké dôležité je spraviť prvý krok do neznáma, rozprával na TEDxYouth Bratislava.
Stojací traktor neotočíš | Martin Poliačik | TEDxYouth@Bratislava
Páči sa 18 ľuďom,
komentárov: 2

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív