Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita Európska únia je dnes najväčším exportérom potravín na svete a vyrobí ich oveľa viac ako spotrebuje. Je to tak vďaka dotáciám. Treba s tým prestať.
Sulík: Pod rúškom dobudovania spoločného trhu sa dá navymýšľať obrovské množstvo regulácií
Páči sa 91 ľuďom,
komentárov: 14
Sloboda a Solidarita Otázka, prečo civilné lietadlo letelo nad vojnovou zónou, neospravedlňuje ani náznakom útočníkov, ale mala by byť zodpovedaná.
Páči sa 163 ľuďom,
komentárov: 92
Sloboda a Solidarita Takto vyzerá nebezpečný sčítaný blb. Poslanec Smeru Ľuboš Blaha.
Pohoda vôbec nie je v pohode | noveslovo.sk
Páči sa 206 ľuďom,
komentárov: 68

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív