Sloboda a Solidarita PREDSTAVILI SME VOLEBNÝ PROGRAM AGENDA 2020 je komplexný ekonomický program obsahujúci konkrétne opatrenia pre zlepšenie podmienok podnikateľov aj všetkých ľudí. Ponúkame riešenia pre každého, kto chce na Slovensku slušne žiť, pracovať a podnikať.
6 krokov, aby sa doma oplatilo žiť, pracovať a podnikať
Páči sa 149 ľuďom,
komentárov: 25
Sloboda a Solidarita PRINC BAJAJAN A TEPLÁRENSKÝ DRAK Vláda, zablokovaním individuálnych kotolní, ľuďom prakticky zakázala pri vykurovaní myslieť ekonomicky. Komu vyhovuje takéto teplárenské nevoľníctvo? Napríklad aj starostovi Petržalky Bajanovi.
Princ Bajajan a teplárenský drak
Páči sa 73 ľuďom,
komentárov: 5
Billboardy (všetky)

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív