Denník SaS
Sloboda a Solidarita PREČO SI OBČAS NEPRIPLATIŤ... Vláda navrhla dvojaké cenovky na potraviny – aby ľudia patrične ocenili tie s 10% daňou. Pýtame sa, nie je to málo? A máme nápad na rozšírenie tohto trendu. http://www.teraz.sk/slovensko/kdh-obvinenie-doprava-obstaravanie/105941-clanok.html
KDH poukázalo na dva predražené tendre v rezorte dopravy
Páči sa 2 ľuďom,
komentárov: 1
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: ZRUŠME VOĽBY Voľby by sa mali zrušiť, ministrov by mali losovať spomedzi radových občanov, určite by to nedopadlo horšie, ako to je teraz. Táto idea mi napadla pri pohľade na predvolebné / to už ??? / billboardy SMERu. Inteligentný úsmev ministra financií, akoby vystrihnutý z relácie Aj múdry schybí mi pripomenul situáciu, kedy v televíznej relácii ohlasoval deväťdesiat percentné zníženie cien plynu. Možno by ohlásil aj stopercentné, keby s ním v tej telke nesedel Sulík. Ďalší minister, miláčik odborárov s obrovskou zásobou modrých tabletiek zvyšujúcich potenciu (žiaľ nie duševnú) naďalej pokračuje v boji proti živnostníkom. Iný minister, krásny ako Apollon, chráni republiku pred nájazdami divokých imigrantov a vďaka nemu a našej chýrnej pohostinnosti sa Slovensku vyhýbajú ako moslim krížu. Len ukrajinské lietadlo sa akýmsi zázrakom na naše územie predsa len dostalo. Minister zdravotníctva by v tomto výpočte nemal chýbať, ide o diaľkovo riadený model, ktorého riadi malý Paša v Košiciach a istá 77 ročná teta biznismanka. Samozrejme unavený Robert by si zaslúžil samostatný článok, ale už ho je všade dosť a navyše si kvôli súdu s Úniou opakuje učivo z právnickej fakulty. A pod týmito duchaplnými tváričkami nápis, robíme pre ľudí...a mne trochu chýbajú fotky tých pár ľudí, pre ktorých robia. Vravím...radšej losovať.
Timeline Photos
Páči sa 115 ľuďom,
komentárov: 13
Billboardy (všetky)

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív