Denník SaS
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: MEČIAROV BACIL Málokto u nás vie, ako sa džihádisti boja Fica. A odvtedy, ako našu krajinu zaplavili obrovité billboardy s nápisom Chránime Slovensko sa mudžahedíni idú potentovať od strachu. Prísna tvár s večne zachmúreným výrazom človeka, čo už dávno nebol na toalete, v nich vzbudzuje panický strach. Plus tie reči, čo všetko urobí, pomôže francúzskej polícii, zabezpečí hranice schengenu, zmonitoruje islamistov tak, že sa ani nespoznajú...no strach... Iba zasvätení vedia, že dostal Mečiarov bacil... Iba on, otec vlasti, dokázal pri takomto záchvate spustiť jazykový freestyle o všetkom, čo mu v tej chvíli prebehlo hlavou a ako vravia indiáni, nedovidel na koniec vety. Možno sa náš premiér napil z jeho pohára, možno sa bozkávali vášnivo, ako to len komunisti dokážu, ale bacil preskočil. Mám však aj veselšie správy, tajné služby v spojení s elitnými policajtami našli FF. Fekálneho fantóma, smeráci sa ho snažia preprogramovať, aby dokázal zmeniť materiál a voličom mazať okolo huby med. Aj Váhostav už začal vyplácať veriteľov, obrovskou zhodou okolností ako prvého vyplatili muža, ktorý vlastní komplex, v ktorom býva aj náš pracovitý vodca. A tretia dobrá správa je, že mladí Paškovci zmlátili mužov a hlavne ženy, čo potajomky konvertovali na islam, nedali sa oklamať ani plačom, ani zdanlivo jemným výzorom žien a poctivo po Slovensky ich zbili ako žito. Dobre ich vychoval ten strýko... Len jemu sa vraj nedarí, napriek svojej dobrote musí bývať v košickom parku.
Timeline Photos
Páči sa 188 ľuďom,
komentárov: 13
Sloboda a Solidarita Brani Gröhling - Vo vzdelaní je budúcnosť krajiny Vítame medzi nami Branislava Gröhlinga, odborníka na stredné a a odborné vzdelávanie. Už 10 rokov intenzívne nahrádza úlohu štátu v prepájaní teórie a praxe na školách a reálne robí to, o čom iní len rozprávajú. 5. marca ho na kandidátke strany SaS nájdete s číslom 18.
Timeline Photos
Páči sa 85 ľuďom,
komentárov: 8
Billboardy (všetky)

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív