Sloboda a Solidarita Príďte nám osobne povedať, čo vás trápi aj čo potrebujete. Prehodíme pár slov o našom ekonomickom programe, o riešeniach, ktoré ponúkame, aby sa na Slovensku oplatilo žiť, pracovať a podnikať. Tešíme sa na vás zajtra na Dni otvorených dverí v NR SR. Vaši SaSkári.
www.nrsr.sk
Páči sa 42 ľuďom,
komentárov: 13
Sloboda a Solidarita Premiér Fico akoby si obul topánky Mariana Kotlebu. Nielen pre to bola tento rok spomienka na povstanie zatienená troma nepríjemnými súvislosťami. Tak to cítil Martin Klus.
Tri veci, ktoré pokazili oslavy SNP
Páči sa 33 ľuďom,
komentárov: 8
Billboardy (všetky)

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív