Denník SaS
Sloboda a Solidarita NAUČÍME SA? V našej ankete o najlepší rozlúčkový hit pre Fica alebo Kaliňáka suverénne bodovalo Highway to hell a - Nečakaj ma už nikdy. Zaspievame im to dnes spolu na Námestí SNP. Pridáte sa? Nečakaj ma už nikdy, moje dievčatko zaľúbené, i keď sme si tak zvykli, možno zabudneme. Miesto mňa iný príde, zahľadí sa do tvojich očí, tvoje srdce ho prijme jednej hravej noci. Potom ti nahradí najdrahší sľub a môj dar, rozkvitnú záhrady, večná bude naša jar. Nečakaj ma už nikdy, moje dievčatko zaľúbené, s úsmevom sme sa zišli, aj sa rozídeme.
DuchoňK Nečakaj ma už nikdy
Páči sa 25 ľuďom,
komentárov: 7
Sloboda a Solidarita ČISTÝ CHAOS Pravá ruka nevie, čo robí ľavá, jedni by chceli vyšetrovať sami seba, druhí vôbec nevyšetrovať, tretí chcú nezávislú kontrolu, do ktorej nanominujú svojich ľudí. Koalícia nefunguje, je čas si to priznať. My sme pripravení.
Policajná inšpekcia kontrolovaná prokuratúrou? Už len to nám chýbalo!
Páči sa 32 ľuďom,
komentárov: 7
Billboardy (všetky)

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív