Sloboda a Solidarita GASTROLÍSTKY PATRIA NA SMETISKO DEJÍN Gastrolístky nie sú výhodné pre zamestnancov, ani zamestnávateľov. Zamestnávatelia by mohli namiesto nich prispievať zamestnancom priamo peniazmi. Súhlasíte?
6 dôvodov, prečo zrušiť gastrolístky
Páči sa 210 ľuďom,
komentárov: 99
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: DNES O GARÁŽMAJSTROCH Na začiatku bol Svätopluk a jeho obľúbený kôň, volajme ho Hatatitla. Komunistický sochár ho vybavil tak výraznými genitáliami, že každá školská exkurzia zastane pred týmto hyperrealizmom v nemom úžase. Kto bol proti soche, bol odrodilec, zradca národa. Prešli roky, na mrcinu sme si zvykli, aj na podivuhodného hastroša na nej. A potom, čo čert nechcel, rozhodla sa trojica košických dobyvateľov pod vedením slávneho kachličkára zaútočiť opäť na Bratislavu. Bratislavský hrad jednoducho potrebuje garáže!!! Veď to je každému jasné, na všetkých svetových hradoch sú určite garáže a keď, nie tak budú. Nevadí, že asi sto metrov oproti hradnému komplexu sú už prázdne podzemné garáže, nevadí, že za ich cenu by sa postavilo 222 štvorizbových bytov v Spišskej Novej Vsi. Nevadí, že ich stavajú na jednom z piatich najdôležitejších archeologických nálezísk v Európe, so stavbami o 200 rokov staršími ako je Colosseum. Čo už, keby Smer vládol v Taliansku, garáže by boli aj v Sixtínskej kaplnke. Ako sa má inak uživiť skromný obyvateľ Bahám a majiteľ Váhostavu? A keď povedal náš pravdovravný premiér, nech mi bradavice narastú, ak nám tie garáže netreba, nedovolil si už nikto pochybovať. A tak sme sa zaradili k islamským militantom, ničíme si vlastné pamiatky, ale na rozdiel od tých fanatikov, naši chlapci na tom pekne zarobia.
Páči sa 430 ľuďom,
komentárov: 26

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív