Denník SaS

Naše komunikačné oddelenie každý deň píše súhrn mediálnych výstupov. Obsahuje naše tlačové správy, články, blogy atď. Ak chcete tento súhrn dostávať, prihláste sa na jeho odber.
Prihlásiť sa do Denníka SaS
Sloboda a Solidarita NAJVYŠŠÍ ČAS ZRUŠIŤ KŠEFT S NÁZVOM GASTROLÍSTKY Firmám znepríjemňujú a zdražujú podnikanie v gastrobiznise a maloobchode, z ľudí robia nesvojprávne ovce, ktoré sa nevedia samé rozhodnúť o svojich peniazoch a štát s úsmevom na tvári garantuje oligopol štyroch firiem s ročným obratom 600 miliónov eur. Tieto štyri firmy ešte potom vypaľujú drobných poskytovateľov gastroslužieb a maloobchodníkov pri spätnom výkupe lístkov. Slovo vypaľovať je na mieste, lebo malí obchodníci nemajú na trhu inú alternatívu a emitenti im zadržiavajú hotovosť a účtujú si výkupnú maržu 3 až 8 percent "za nič". Súhlasíte?
Droba a Kadúc chcú zrušiť gastrolístky
Páči sa 111 ľuďom,
komentárov: 17
Sloboda a Solidarita ZASTIERACÍ MANÉVER Opozícia sa nejako podozrivo zomkla pri téme Váhostav. Zvaliť vinu na Figeľa sa neujalo, šup ho obrátiť pozornosť na NKÚ.
Sulík: Fico podhodil ohlodanú kosť, aby sa opozícia na NKÚ rozhádala
Páči sa 79 ľuďom,
komentárov: 21

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív