Sloboda a Solidarita KLUB V SÚLADE SO ZÁKONOM Vzniku klubu SaS nebráni vôbec nič. Všetko je na vôli poslancov.
Vysoká parlamentná hra Juraja Hrabka
Páči sa 19 ľuďom,
komentárov: 1
Sloboda a Solidarita VEĽKOLEPÁ BRUSELSKÁ STRATÉGIA V Bruseli sa tak opäť budú diviť, „kde udělali soudruzi z NDR chybu“ – prečo ich chrabrá „digitálna stratégia“ krachuje, schôdzovať a vymýšľať ešte „sociálnejšie, inkluzívnejšie a udržateľnejšie“ vylepšenia. http://www.blogovisko.sk/eu-a-dph-ked-sa-rubu-korporacie-lietaju-z-drobnych-podnikatelov-triesky.html
EÚ a DPH: Keď sa rúbu korporácie, lietajú z drobných podnikateľov triesky
Páči sa 39 ľuďom,
komentárov: 3

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív