Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita Keď napriek sankciám môžu Francúzi dodať ruskej armáde Mistral, tak to s tou vojnou, ktorú očakáva analytik Alexander Duleba, také horúce nie je. Alebo to horúce je a svet je zase naruby.
Francúzi vyzbroja Rusko modernou loďou aj cez embargo
Páči sa 103 ľuďom,
komentárov: 61
Sloboda a Solidarita Ak chce Enel predať Slovenské elektrárne, Ficova vláda by mala dať jasne najavo, že kapitál, ktorý korupciu využíva ako bežnú súčasť svojej expanzie, na Slovensku nechce.
SaS: Nový vlastník Slovenských elektrární by mal mať dôveryhodný pôvod
Páči sa 19 ľuďom,
komentárov: 7
Sloboda a Solidarita Polícia sa rozhodla dať ruky preč od prípadu, keď riaditeľ školy využil svoje riadiace právomoci na to, aby premrhal v rozpore so zásadami hospodárnosti verejné peniaze. Je to pozoruhodný prístup. Či dokonca prikázaný precedens, páni Kaliňák a Gašpar?
Prepustenému učiteľovi Žarnayovi zamietli celé trestné oznámenia
Páči sa 91 ľuďom,
komentárov: 20

Zrušíme zdravotné odvody z prenájmu

Z iniciatívy strany Sloboda a Solidarita koalícia zruší zdravotné odvody z prenájmu. Tieto odvody považujeme za nesystémové, nakoľko podstatná časť reformy odvodov zatiaľ nie je zrealizovaná. SaS s nimi dočasne súhlasila len preto, aby DPH nebola ešte vyššia, 21%.

Výsledky volieb do Republikovej rady

Na treťom riadnom kongrese strany SaS, ktorý sa konal 26. marca 2011 boli do Republikovej rady zvolení štyria noví členovia. Nahradili tak štyroch členov rady, ktorým končil mandát.

Koniec odmien pre úplatkárov

Štátni zamestnanci mali doteraz nárok na odstupné aj v prípade, že sa im dokázalo branie úplatkov. Ministri Galko a Mihál chcú v tejto veci spraviť nápravu.

Martin Chren sa vrátil do parlamentu

Bývalý štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Martin Chren sa vrátil do poslaneckých lavíc. Poslanecký mandát tak zároveň stratil jeho náhradník Ľuboš Majer.
Archív