Sloboda a Solidarita DENNÍK SAS Prinášame vám prehľad našich najnovších mediálnych výstupov: Predstavili sme ekonomický reformný program s názvom Agenda 2020 http://bit.ly/1NG6RGk Ukrajina potrebuje stabilizáciu politických pomerov, nie voľby - Tlačová správa Martina Klusa http://bit.ly/1erG985 Pre Grécko už existuje len jedno dobré riešenie, odchod - komentár Richarda Sulíka http://bit.ly/1JEEZ6W Ako si môžu študenti počas leta privyrobiť – radí Jozef Mihál http://bit.ly/1NG78ci Zahraničnopolitické témy nesmú rozhodnúť o budúcnosti Slovenska - komentár Martina Klusa http://bit.ly/1KDLPbE Komu vyhovuje novodobé teplárenské nevoľníctvo - blog Karola Galeka http://bit.ly/1Chbe9U Hospodársky rast bude udržateľný, ak bude mať domáce korene – blog Eugena Jurzycu http://bit.ly/1faFFUQ Frajerom dňa je Peter Sagan, lebo nie kvôli každému sa menia pravidlá Tour de France. http://bit.ly/1faFJUF Každý pracovný deň pre vás pripravujeme súhrn mediálnych výstupov. Ak chcete byť v obraze, zapíšte sa, prosím, na odber Denníka SaS na http://www.strana-sas.sk/dennik-sas /3364
Sloboda a Solidarita | Denník SaS
Páči sa 10 ľuďom,
komentárov: 1
Sloboda a Solidarita PREDSTAVILI SME VOLEBNÝ PROGRAM AGENDA 2020 je komplexný ekonomický program obsahujúci konkrétne opatrenia pre zlepšenie podmienok podnikateľov aj všetkých ľudí. Ponúkame riešenia pre každého, kto chce na Slovensku slušne žiť, pracovať a podnikať.
6 krokov, aby sa doma oplatilo žiť, pracovať a podnikať
Páči sa 152 ľuďom,
komentárov: 25
Billboardy (všetky)

Strana SaS

Prečo sme vznikli a o čo nám ide

Skupina odborníkov, ktorí už mali za sebou kus roboty ako podnikatelia či manažéri, jedného dňa prestala na slovenské pomery iba nadávať a založila politickú stranu. Nikto z nich nebol politikom, no čo ich spájalo, bola cieľavedomosť a húževnatosť. Život ich naučil, že čestné a zodpovedné konanie nie je iba zárukou osobného šťastia, ale aj podmienkou fungovania spoločenstva. Vždy nadovšetko vyzdvihovali individuálnu slobodu v rámci férových pravidiel a šancu každého jednotlivca na úspech.

Tak vznikla v roku 2009 pravicovo-liberálna strana Sloboda a Solidarita, strana hrdých a slobodných občanov, ktorí sa rozhodli zobrať osud do vlastných rúk. Za svoju prvoradú úlohu si stanovili pracovať na tom, aby štát fungoval efektívne a spravodlivo. Najväčšou slabinou pri modernizácii Slovenska je totiž jeho prebyrokratizovaný verejný sektor, ktorý až príliš dlho väzí v područí korupcie. V spoločnosti, kde je prístup k spravodlivosti sťažený a vymožitelnosť práva oslabená, sa nedajú úspešne realizovať liberálne slobody, ani rozvinúť možnosti občianskej solidarity.

„Do politiky sme neprišli preto, aby sme si nakradli, ale preto, aby nám deti neutekali zo Slovenska preč. Ide nám o to, aby sa Slovensko stalo jednou normálnou krajinou, v ktorej veci fungujú, ako to káže „zdravý rozum“, a kde občan môže žiť slobodne svoj vlastný život bez toho, aby bol šikanovaný štátom. Sme presvedčení, že štát slobodných a sebavedomých občanov je dosiahnuteľnou métou. Na tom pracujeme v Slobode a Solidarite.“