Denník SaS


Billboardy (všetky)

Andrej Danko prerazil dno

Richard Sulík: „Vážený pán Danko, vyzývam Vás, aby ste si usmernili svojho kancelára a zachovali úctu, akú si post poslanca NR SR, zvoleného občanmi SR v slobodných voľbách zaslúži.“

Navrhujeme tri zásadné zmeny v novele regulačného zákona

Ak Národná rada SR schváli koaličný návrh zákona o regulácii v sieťových odvetviach, nový šéf Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) bude úzko previazaný s vládou, a to potom Jozef Holjenčík ani nemusel odstupovať

Vláda dokazuje, že nevie, čo chce robiť

Časť návrhov od nás okopírovali, časť návrhov sú typu „svetový mier“ a časť je jednoducho nezmyselných. Z návrhov kričí ideová prázdnota, chýba konzistentnosť a vôbec niečo, čo by sa len náznakom podobalo na nejakú stratégiu, na nejaký premyslený postup.

(Ne)odvolávanie Andreja Danka

Andrej Danko zlyhal v kauze otvárania zásielok pre poslancov NR SR dvakrát. Prvýkrát, keď dovolil, aby rozhodnutie o otváraní obálok začalo platiť. Druhýkrát, keď sa nevrátil zo svojej dovolenky na Maledivách, hoci si to situácia vyžadovala.

Absurdné. Holjenčík stále pôsobí na ÚRSO

Boli sme svedkami toho, k čomu viedlo konanie pána Holjenčíka, k akému chaosu a akým škodám bývalý šéf regulačného úradu mnohých doviedol. Na základe čoho pán Holjenčík poskytuje úradu svoje služby, svoju súčinnosť a svoje poradenstvo? Na základe akého mandátu, akého poverenia a akú zodpovednosť za svoje aktivity nesie?
novšie staršie
Strana 3