Denník SaS


Billboardy (všetky)

Začíname zbierať podpisy, chceme odvolanie R. Fica

Poslanci za OĽaNO-NOVA a SaS začali zbierať podpisy pod návrh na zvolanie mimoriadnej schôdzi s jediným bodom a to, návrh na vyslovenie nedôvery Robertovi Ficovi pre kauzu s energiami.

Ombudsman by mal byť v ľudských právach skúsený

Kandidátka na verejného ochrancu práv Janka Šípošová celým svojim životom dokázala, že vždy stála na strane práv slabších, je bojovníčkou za spravodlivosť a je aj občianskou aktivistkou, ktorá bojuje proti krivdám komunizmu. Veľmi sa tešíme, že práve toto nasadenie môže byť kontinuitou toho, čo priniesla odchádzajúca ombudsmanka Jana Dubovcová.

Návrh na vyslovenie nedôvery Robertovi Ficovi

Bol to práve predseda vlády a strany Smer-SD Robert Fico, ktorý umožnil Jozefovi Holjenčíkovi písať zákony, sedieť na dvoch stoličkách v obrovskom konflikte záujmov. Sme presvedčení, že Robert Fico o všetkom vedel, lebo boli to aj jeho nominanti, ktorí do rozhodnutí vstupovali. Tvrdíme, že všetci spolu hrali s ľuďmi špinavú hru a cieľom malo byť nahrávanie ziskov distribučným spoločnostiam. Chceme vyvodenie zodpovednosti.

Podpálenie auta člena SaS je návrat do mečiarizmu

V nedeľu nadránom zhorelo auto člena strany Sloboda a Solidarita a poslanca mestského zastupiteľstva v Púchove Lukáša Ranika. Polícia skonštatovala cudzie zavinenie a začala trestné stíhanie. Vzhľadom na to, že Ranik stojí za odhaľovaním tunelovania mestského majetku bývalým vedením mesta Púchov, je vysoko pravdepodobné, že páchateľov treba hľadať v týchto súvislostiach. Myslí si to predseda SaS Richard Sulík.

Vládna koalícia nahráva extrémizmu

Smer-SD berie ľuďom nádej, že sa normálnymi demokratickými prostriedkami dá bojovať proti korupcii. Smer oslabuje boj proti mafii, proti organizovanému zločinu a proti korupcii. Vyzývame preto Roberta Fica, aby sa okamžite odsťahoval z bytového komplexu Bonaparte. Vyzývame vládu, aby zabezpečila odchod ministra vnútra z funkcie.
novšie staršie
Strana 2