Denník SaS


Billboardy (všetky)

Napadneme rozhodnutie prokurátorky vo veci vyradeného bloku elektrárne v Novákoch

Prokurátorka sa namiesto vyšetrovania toho, prečo ľudia museli štyri mesiace trpieť nadmerné znečistenie životného prostredia a zvýšenú záťaž na ich zdravie, sústredila na obhajobu tohto činu. Strana SaS ešte tento týždeň podá podnet generálnemu prokurátorovi na preskúmanie zákonnosti postupu krajskej prokurátorky v Trenčíne.

Vláda zle využíva stimuly a prehlbuje regionálne rozdiely

Vystúpili naši odborníci: Jana Kiššová (poslankyňa NR SR, podpredsedníčka SaS, tímlíderka SaS pre podnikateľské prostredie), Eugen Jurzyca (poslanec NR SR, tímlíder SaS pre verejné financie) a Jozef Rajtár (poslanec NR SR, tímlíder SaS pre štíhly štát).

Zastali sme sa opatrovateliek

Vyzvali sme vládu, aby sa začala seriózne zaoberať neúnosnou situáciou slovenských opatrovateliek, ktoré vlastnou nečinnosťou vytlačila zo Slovenska a teraz sa prizerá, ako sa stali obeťami neserióznych „kupliarov“.

Plynovými maskami k vlastenectvu

Všade počúvame, že sa branná výchova zavedie. Nikto však nehovorí, čo sa na nej bude učiť. Žiadame kompetentných, ktokoľvek to už je, keď pán Plavčan všetko necháva na iných, aby poskytli učebné plány a hlavne vzdelávacie ciele. Aby ozrejmili, či budú deti v škole dlhšie, alebo prídu o nejaký iný predmet. Ak áno, o ktorý a prečo. Čo s predmetmi, ktoré v súčasnosti brannú výchovu už zahŕňajú?

Vládna väčšina vracia Slovensko do čias mečiarizmu

Nehodláme sa nečinne prizerať deštrukcii právneho štátu. Spoločne s kolegami s OĽaNO sme podali trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu porušenia listového tajomstva a zneužitia právomoci verejného činiteľa.
novšie staršie
Strana 2