Denník SaS


Billboardy (všetky)

Podávame trestné oznámenie v súvislosti s vysokými faktúrami za energie

Tyran z bratislavskej župy musí preč

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo by mal odvolať z úradu riaditeľa odboru investičných činností, správy majetku a verejného obstarávania v BSK Jána Keselého pre napadnutie pracovníčky bratislavského Divadla Aréna.

Začíname zbierať podpisy, chceme odvolanie R. Fica

Poslanci za OĽaNO-NOVA a SaS začali zbierať podpisy pod návrh na zvolanie mimoriadnej schôdzi s jediným bodom a to, návrh na vyslovenie nedôvery Robertovi Ficovi pre kauzu s energiami.

Ombudsman by mal byť v ľudských právach skúsený

Kandidátka na verejného ochrancu práv Janka Šípošová celým svojim životom dokázala, že vždy stála na strane práv slabších, je bojovníčkou za spravodlivosť a je aj občianskou aktivistkou, ktorá bojuje proti krivdám komunizmu. Veľmi sa tešíme, že práve toto nasadenie môže byť kontinuitou toho, čo priniesla odchádzajúca ombudsmanka Jana Dubovcová.

Návrh na vyslovenie nedôvery Robertovi Ficovi

Bol to práve predseda vlády a strany Smer-SD Robert Fico, ktorý umožnil Jozefovi Holjenčíkovi písať zákony, sedieť na dvoch stoličkách v obrovskom konflikte záujmov. Sme presvedčení, že Robert Fico o všetkom vedel, lebo boli to aj jeho nominanti, ktorí do rozhodnutí vstupovali. Tvrdíme, že všetci spolu hrali s ľuďmi špinavú hru a cieľom malo byť nahrávanie ziskov distribučným spoločnostiam. Chceme vyvodenie zodpovednosti.
staršie
Strana 1