Denník SaS
Sloboda a Solidarita PREČO SI OBČAS NEPRIPLATIŤ... Vláda navrhla dvojaké cenovky na potraviny – aby ľudia patrične ocenili tie s 10% daňou. Pýtame sa, nie je to málo? A máme nápad na rozšírenie tohto trendu. http://www.teraz.sk/slovensko/kdh-obvinenie-doprava-obstaravanie/105941-clanok.html
KDH poukázalo na dva predražené tendre v rezorte dopravy
Páči sa 119 ľuďom,
komentárov: 6
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: ZRUŠME VOĽBY Voľby by sa mali zrušiť, ministrov by mali losovať spomedzi radových občanov, určite by to nedopadlo horšie, ako to je teraz. Táto idea mi napadla pri pohľade na predvolebné / to už ??? / billboardy SMERu. Inteligentný úsmev ministra financií, akoby vystrihnutý z relácie Aj múdry schybí mi pripomenul situáciu, kedy v televíznej relácii ohlasoval deväťdesiat percentné zníženie cien plynu. Možno by ohlásil aj stopercentné, keby s ním v tej telke nesedel Sulík. Ďalší minister, miláčik odborárov s obrovskou zásobou modrých tabletiek zvyšujúcich potenciu (žiaľ nie duševnú) naďalej pokračuje v boji proti živnostníkom. Iný minister, krásny ako Apollon, chráni republiku pred nájazdami divokých imigrantov a vďaka nemu a našej chýrnej pohostinnosti sa Slovensku vyhýbajú ako moslim krížu. Len ukrajinské lietadlo sa akýmsi zázrakom na naše územie predsa len dostalo. Minister zdravotníctva by v tomto výpočte nemal chýbať, ide o diaľkovo riadený model, ktorého riadi malý Paša v Košiciach a istá 77 ročná teta biznismanka. Samozrejme unavený Robert by si zaslúžil samostatný článok, ale už ho je všade dosť a navyše si kvôli súdu s Úniou opakuje učivo z právnickej fakulty. A pod týmito duchaplnými tváričkami nápis, robíme pre ľudí...a mne trochu chýbajú fotky tých pár ľudí, pre ktorých robia. Vravím...radšej losovať.
Timeline Photos
Páči sa 153 ľuďom,
komentárov: 13
Billboardy (všetky)

Víťazstvo Freša - dobrý signál pre SaS

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) s potešením prijala správu o tom, že občania Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) zvolili za nového župana Pavla Freša. Jednoznačne tak dali STOP bezbrehému míňaniu peňazí z rastúceho dlhu, typickému pre populistov zo SMERu.

Premiér bohatne na úkor médií a slobody prejavu

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) so zhnusením sleduje, ako premiér Robert Fico bohatne vďaka tlačovému zákonu a na úkor slobody médií.Premiér Fico si presadil tlačový zákon so sankciami pre médiá, ktoré v demokratickom svete nemajú obdobu a vystaval si na tom slušný biznis. V tlačovom zákone napriek pripomienkam vydavateľov pretlačil právo na odpoveď, ktoré už stihol využiť, aj keď pôvodne vyhlasoval, že nie je určené pre politikov.

SaS: Strážili sme poctivo

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) touto cestou oceňuje prácu všetkých, ktorí vo voľbách do VÚC zastupovali stranu vo volebných komisiách. To, že SaS obsadila takmer všetky okrskové komisie, splnilo svoj účel. Ukázalo sa, že na závažné porušenie zákona o voľbách do samospráv poukázali práve nominanti SaS.

SaS: Sme na správnej ceste

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) ďakuje za podporu, ktorú jej dali občania vo voľbách do VÚC. Získala 5, 87% hlasov zúčastnených voličov, čo je viac ako v ktoromkoľvek z doterajších prieskumov verejnej mienky.
Archív