Denník SaS
Sloboda a Solidarita ROBÍME PRE ĽUDÍ (prekážky) a CHRÁNIME SLOVENSKO (pred slušným životom) Dnešný deň v parlamente v skratke: Za diaľničné známky by pokutovali, ale ani sami poriadne nevedia ako, lebo im to nefunguje a pokuty sa nezmyselne kopia. Tak sme navrhli generálny pardon, aby mali šancu poriadne systém napraviť. ZAMIETLI. Koncesionárske poplatky sú nezmysel, ktorý sme navrhli zrušiť. Namiesto toho ich idú ZVYŠOVAŤ. Lebo veď čo budete robiť s toľkými peniazmi, čo máte navyše, všakáno. No a nezvýšia ani príspevok na dieťa, ako sme navrhovali. Už aby sme konečne mohli o niečom rozhodnúť, lebo toto je trápenka.
Návrh SaS neprešiel, príspevok na starostlivosť o dieťa sa nezvýši
Páči sa 170 ľuďom,
komentárov: 83
Sloboda a Solidarita CHCEME! Skúste dať číslo, v ktorom roku by sme mohli mať takúto vecičku v Bratislave a Košiciach. Poprípade, čo by sa na úradoch a ministerstvách malo (prestať) robiť, aby sme sa k tomu priblížili.
Autoblog
Páči sa 1259 ľuďom,
komentárov: 218
Billboardy (všetky)
Top témy: Líder opozície | kauza bašternák | obchvat bratislavy |

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1