Sloboda a Solidarita REZERVA VLÁDY NIE JE BALÍK NA ROZHADZOVANIE BEZ PRAVIDIEL Stalo sa zvykom, že kto je pri moci , dopraje z rezervy vlády svojim obciam. Namiesto účelu používa sa na podporu športu či drobné opravy. Robil tak Dzurinda a s radosťou v tom pokračuje aj Robert Fico počas oboch vlád. Riešenie je pritom veľmi jednoduché.
Fico korumpuje rovnako ako Dzurinda | HNblogy
Páči sa 28 ľuďom,
komentárov: 0
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: ČAVES Tak nad Gabčíkovom opäť zaveje vlajka s kosákom a kladivom. Treba všetky továrne znárodniť a rozdať ľuďom, samozrejme, nie všetkým, ale niektorým, lebo veď všetci by si to ani neužili. A čo sa týka medzinárodných súdov a arbitráží, môže nás zastupovať náš premiér. Síce doteraz prehral všetko, ale niekde sa to naučiť musí. Trochu blbo sa to vysvetľuje nádejným investorom, že im to tu môžeme pekne-krásne všetko zobrať, ale keď to dokázali vo Venezuele, pôjde to aj tu. Veď čo všetko už táto vláda nedokázala. Hráme ruskú ligu v hokeji, najstaršie vlaky v Európe máme zadarmo, zo zahraničia chceme draftovať našich vedcov, v nemocniciach máme v dozorných radách kotolníkov a raperov a živnostníci, nepriatelia pracovitého národa sa pomaly vracajú do náručia pracovných úradov. Dúfam, že už na jar budem môcť povedať nášmu Venezuelou šmrncnutému premiérovi na rozlúčku: Robo, Čaves!
Páči sa 263 ľuďom,
komentárov: 26
Billboardy (všetky)
Top témy: grécko | utečenci | absurdné pokuty |

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1