Denník SaS
10
OKTÓBER
Rozhovory o zahraničnej politike 8 - MNÍCHOV

18:00, Bareve - Ôsme diskusné stretnutie z pravidelnej série našich Rozhovorov o zahraničnej politike pokračuje tentoraz v bavorskej metropole Mníchove. Témy: Utečenci - hrozba či príležitosť?
Predčasné voľby v Grécku. Čo nás čaká po nich? 
Parlamentné voľby 2016 na Slovensku. Ako ich môžu ovplyvniť slovenskí občania v Nemecku? 

20
OKTÓBER
16:30 - Stretnutie so zamestnávateľmi

Prešov, Dvorana Starého kolégia - Richard Sulík predstaví zamestnávateľom a podnikateľom, ako reformný ekonomický program Agenda 2020 pomôže zamestnávať, tvoriť hodnoty a ako sa vďaka nej napokon oplatí pracovať, podnikať a žiť. 

18:00 - Rozhovory o zahraničnej politike

Prešov, Dvorana starého kolégia - Martin Klus sa so svojimi rozhovormi po Prahe a Mníchove vracia späť na Slovensko. S Richardom Sulíkom a všetkými, ktorých zaujíma zahraničná politika, sa porozprávajú nielen o utečencoch a voľbách zo zahraničia. 

Sloboda a Solidarita PRIDAJTE SA Holjenčík je Harabin slovenskej energetiky. Cez umelo nadhodnotené distribučné a prenosové poplatky vo forme skrytej dane z energií napĺňa štátnu kasu, aby z nej mohol potom Fico rozdávať formou korupčných balíčkov pred voľbami. Za konanie závislé od pokynov štátnych orgánov, orgánov územnej samosprávy, iných orgánov verejnej moci, ho môže prezident odvolať. Aby tak urobil a aby sme sa konečne dočkali transparentnej, systémovej a férovej regulácie, čo by viedlo k zníženiu cien energií pre spotrebiteľov, sme ho vyzvali listom. Podpísali ho poslanci za SaS aj europoslanec Richard Sulík. Ak si myslíte, že platiť za elektrinu a potom ešte raz toľko za distribučné poplatky je prehnané, či milšie je vám ušetriť sto eur, ako pred voľbami od Fica dostať pätnásť, potom napíšte prezidentovi aj vy. Je to jednoduché: https://www.prezident.sk/contact Aby ste mali inšpiráciu, tu je pár možností: 1. Posledné symbolické zníženie cien plynu pre domácnosti je koordinované s vládou avizovanými "vratkami" za plyn. Reálne malo byť zníženie o viac percent. 2. Distribučné a prenosové poplatky sú umelo držané na vysokej úrovni za účelom dotovania štátneho rozpočtu na úkor spotrebiteľov energií. 3. Regulácia v sieťových odvetviach je nesystémová a netransparentná na čo poukázala aj EK v tohtoročnej správe o Slovenskej republike. Toto je následok ovplyvňovania ÚRSO orgánmi verejnej moci, ktoré nemajú záujem na jeho transparentnom fungovaní.
Request Rejected
Páči sa 51 ľuďom,
komentárov: 7
Sloboda a Solidarita MIESTO, KTORÉ MÁM RÁD: EUGEN JURZYCA Odkedy sme anektovali EÚ, máme Alpy, more aj oceán. Paríž aj Kromeříž. Aj tak ma najviac priťahujú prechádzky po centrách miest ako Bardejov, pohľad na sútok Moravy a Dunaja z jeho pravého brehu a moje obľúbené Tatry.
Timeline Photos
Páči sa 33 ľuďom,
komentárov: 3
Billboardy (všetky)
Top témy: utečenci | energetika | uber | automobilka jaguar | 15% daň z príjmu

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1