Sloboda a Solidarita GRÉCKO JE OBEŤ ZÁCHRANNÝCH OPATRENÍ Ekonomický teror, ktorý vniesla eurozóna do Grécka pomýlenými opatreniami, výrazne poškodil grécku ekonomiku. Dá sa hovoriť o jej likvidácii. Je malá nádej, že týmto referendom by tomu mohol byť aspoň koniec. Prečítajte si rozhovor s R. Sulíkom pre Denník N.
Sulík: Necítim sa ako víťaz, Grécko je obeť záchranných opatrení
Páči sa 97 ľuďom,
komentárov: 3
Sloboda a Solidarita TRI MÝTY O ÚSPECHU „ZÁCHRANCOV“ Napriek tomu, že „zachraňovanie“ Grécka zlyhalo na celej čiare, „záchrancovia“ si neúspech nepripúšťajú. Veď ako by vyzerali pred svojimi voličmi, keby priznali, že vyhodili stovky miliárd eur von oknom. Tak si teda vymysleli rozprávky o tom, že všetko je tak, ako má byť.
Sulík píše o Grécku: Tri mýty o úspechu „záchrancov“
Páči sa 117 ľuďom,
komentárov: 11
Billboardy (všetky)
Top témy: grécko | utečenci | absurdné pokuty |

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1