Sloboda a Solidarita NIKOHO TO NEPREKVAPÍ, ALE PÁR FAKTOV NEZAŠKODÍ... ...alebo o tom, ako tímlíder pre energetiku zistil, že by sa mohol zamestnať ako investigatívny novinár.
Fico ako tichý spoločník v J&T
Páči sa 11 ľuďom,
komentárov: 1
Sloboda a Solidarita Strana SaS vyjadruje hlbokú ľútosť nad smrťou ľudí neďaleko slovenských hraníc. Desiatky utečencov, medzi nimi deti, umreli obzvlášť krutou smrťou a všetci zodpovední za to, že boli vo vozidle ponechaní, si zaslúžia najprísnejší trest. Táto udalosť poukazuje na to, že utečenci sú vystavení extrémne neľudskému zaobchádzaniu a prevádzači sa neštítia ničoho. „Dlhodobo tvrdíme, že biznis s utečencami je neľudský a vedie len k utrpeniu. Na ľudských tragédiách zarábajú prevádzači a špekulanti, ktorým nezáleží na životoch utečencov,“ povedal predseda SaS Richard Sulík. Táto udalosť je výrazným mementom pre všetkých zodpovedných a je potrebné urobiť všetko pre to, aby sa podobné tragédie neopakovali. Strana SaS tiež s veľkým znepokojením vníma hlasy velebiace túto nesmiernu tragédiu. Umreli ľudské bytosti a ak voči tomuto faktu stratíme citlivosť, prídeme tiež o poučenie sa z najväčších tragédií 20. storočia. Vzhľadom k faktu, že dané vozidlo má svoj pôvod na Slovensku, vyzývame všetky príslušné orgány k promptnej spolupráci s rakúskymi vyšetrovateľmi a pomoci pri objasnení tohto zločinu.
Páči sa 104 ľuďom,
komentárov: 66
Billboardy (všetky)
Top témy: grécko | gabčíkovo | finančná správa | ficove balíčky

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1