Denník SaS
1
MAREC
Otvorená diskusia v Košiciach

od 18.00, s poslancom NR SR za SaS Jozefom Rajtárom a jeho asistentom Filipom Rybaničom známych najmä z kauzy Bašternák. Nakoľko je poslanec aj tímlídrom strany pre štíhly štát a neúprosne kritizuje vládu za neefektívnosť štátnej správy debata bude aj na túto tému. TeledomHotel & Conference Center, Timonova 27, Košice. Billboardy (všetky)
Top témy: Odvolávanie Roberta Fica | Aj vďaka SaS Holjenčík skončil | kauza bašternák |

Drogy neberieme, obvinenia sú prejav zúfalstva

SaS tu nie je na detinské prekáračky, raz a navždy jeho falošnú obavu o naše zdravie vyvrátim. „Pred malou chvíľou som absolvoval test na prítomnosť psychotropných látok, a bol negatívny. Žiadne drogy som nevzal a ani neberiem. Týmto považujem každú ďalšiu narážku Roberta Fica na drogy v SaS len za zúfalú snahu zakryť vlastnú neschopnosť, vlastné chyby a vlastné kauzy. Áno, aj tú otrasnú štatistiku výsledkov činnosti špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika," povedal na tlačovej besede predseda SaS Richard Sulík.

Výkon špeciálneho prokurátora je na hanbu, je čas konať

Premiér usvedčený z klamstva, faktúry musíte zaplatiť

Predseda vlády SR Robert Fico opäť raz oklamal obrovské množstvo ľudí. Teatrálne trhal faktúry a odkazoval ľudí zahodiť ich do koša, no dnes sa dozvedáme, že to neplatí a vysoké faktúry za energie ľudia musia zaplatiť.

Podávame trestné oznámenie v súvislosti s vysokými faktúrami za energie

Tyran z bratislavskej župy musí preč

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo by mal odvolať z úradu riaditeľa odboru investičných činností, správy majetku a verejného obstarávania v BSK Jána Keselého pre napadnutie pracovníčky bratislavského Divadla Aréna.
staršie
Strana 1