Denník SaS
Sloboda a Solidarita MÁME PIATOK, A K TOMU KRÁSNY A SLNEČNÝ Brani Gröhling hodnotí uplynulý týždeň. Usmejte sa tiež :)
Hodnotenie týždňa poslancom SaS
Páči sa 33 ľuďom,
komentárov: 3
Sloboda a Solidarita COŽ TAKHLE DÁT SI KAVIÁR? Baníci predsa muklujú a ani za to veľa nepýtajú, dotácie sa sypú... tak prečo nie.
Dnešné menu: uhlie alebo kaviár?
Páči sa 52 ľuďom,
komentárov: 7
Billboardy (všetky)

Program

Vážené dámy, vážení páni, ctení voliči!

sulik.jpg

V parlamentných voľbách ste rozhodli – viac ako 12% z vás si vybralo politiku, ktorej veríte, je správna pre Slovensko. Verím, že väčšina z vás si vybrala na základe volebného programu, ktorý odborníci vyhodnotili ako najlepší.

Volebný program 2016 Agenda 2020

SaS nie je súčasťou vlády. Avšak je a bude razantnou opozíciou. Je a bude stranou, ktorá nikdy neklamala, vždy dodržiavala všetky sľuby a ako strana odborníkov prinášala konkrétne riešenia. Taká je Sloboda a Solidarita od roku 2009, keď som ju založil a ktorú odvtedy vediem.

Takmer sedem rokov našej existencie nebolo rozhodne ľahkých. Zažili sme najrôznejšie útoky, boli sme vydieraní, časť našich členov odišla, lebo nezdieľali naše hodnoty a najmä, urobili sme množstvo začiatočníckych chýb. To všetko nás scelilo a spravilo skúsenejšími.

Tí, ktorí nás poznáte dobre viete, že sme čestní bojovníci. Že bez ohľadu na to, aké sú práve nálady, nemeníme svoje zásadné postoje a že sme sa nespreneverili našim hodnotám. Sme dobrou, poctivou voľbou. Dávam vám moje slovo, že v zásadných otázkach neotočíme, že v prvom rade budeme hájiť záujmy Slovenska a jeho občanov a že spravíme všetko preto, aby sa nám čím viac bodov z nášho programu, obzvlášť z časti AGENDA 2020, podarilo zrealizovať.

Richard Sulík, predseda SaS

 

 

 

Volebný program 2016  Agenda 2020 lepsi_politicky_system2.jpg

Program NR SR 2016                Agenda 2020         Volebný systém

program-sas-pre-volby-do-europskeho-parlamentu3-933x1024.jpg    SaS_Program_2012_titulka.jpg

 

Program eurovoľby 2014   Program NR SR 2012

Clipboard03.png  

Program NR SR 2010