Denník SaS
Sloboda a Solidarita BEZ LÍSTKOV, NA KTORÝCH ZARÁBAJÚ SPRIAZNENEÉ FIRMY, SME ÚPLNE HOTOVÍ Dostali ste niekedy špeciálne poukazy na kúpu toaletného papiera? Nie? No fuj...
Nestratili sme hygienické návyky, nestratíme ani tie stravovacie | HNblogy
Páči sa 73 ľuďom,
komentárov: 25
Sloboda a Solidarita ZHOVADENIE V PRIAMOM PRENOSE Čo myslíte, vedel minister Richter, že mu strčili do ruky takýto brak, alebo len tupo čítal? Tak či onak, je od toho až po uši.
Keď ministra z nepravdy usvedčí záznam zo školskej kamery.
Páči sa 191 ľuďom,
komentárov: 63
Billboardy (všetky)

Program praktickej strany pre ľudí

Každá politická strana hovorí o svojich cieľoch prostredníctvom svojho volebného programu. Pri všetkej úcte k ostatným politickým stranám, zvyčajne je to súbor populistických sľubov kombinovaných s ničnehovoriacimi frázami typu „podčiarkujeme dôležitosť jednoty ekonomickej, sociálnej a environmentálnej oblasti“ či „garantujeme fungovanie právneho štátu“. Brrr! Mentálny svet autorov takýchto „bútľavých“ volebných programov je ukotvený hlboko v minulosti. A to je dôvod, prečo ľudia volebné programy nečítajú. Nuda a strata času.

Program strany Slobody a Solidarity nepísali ideológovia a propagandisti. Tvorili ho odborníci z rôznych oblastí. Ľudia z praxe. Každý bod programu SaS má jednoduchú a prehľadnú štruktúru. Na začiatku je vždy pomenovaný súčasný stav – čím je nevyhovujúci a z akých príčin. Potom v časti „SaS navrhuje“ sú vymenované konkrétne kroky, ktoré chce strana podniknúť na jeho zlepšenie. V prípade, ak riešenie problému vyžaduje peniaze zo štátneho rozpočtu alebo rozpočtu verejnej správy, je táto suma vyčíslená. V závere každého bodu programu je uvedený prínos, ktorý plynie z našich návrhov.

Všetko je vecné, konkrétne, žiadne nereálne sľuby, frázy. Aj svojím volebným programom SaS dokazuje, že je stranou odborníkov.