Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita KALIŇÁK A GAŠPAR BUDÚ MUSIEŤ VYSVETĽOVAŤ Muž vykradol stánok, policajti ho chytili, ale uviedol meno svojho brata - a jeho aj zobrali do väzenia. Nevinný človek si vo väzení odsedel 16 mesiacov. Podpredseda SaS Ľubomír Galko navrhne zavolať ministra vnútra Roberta Kaliňáka a prezidenta Policajného zboru Tibora Gašpara na parlamentný výbor pre obranu a bezpečnosť, aby tento prípad vysvetlili a urobili opatrenia, aby sa už takýto prípad nikdy nemohol zopakovať.
Dojímavá spoveď muža, ktorý 16 mesiacov „sedel“ neprávom!
Páči sa 127 ľuďom,
komentárov: 36
Sloboda a Solidarita SaS V KOMUNÁLNYCH VOĽBÁCH Banská Bystrica mala posledných dvadsať rokov primátorov, ktorí pochádzali zo štátneho sektora. Preto sme sa rozhodli postaviť kandidáta, ktorý dokázal bez subvencií vybudovať úspešnú medzinárodnú spoločnosť. Pre primátorský post by to bola nesporne výhoda. Celkovo bude mať strana Sloboda a Solidarita v komunálnych voľbách približne 350 kandidátov. Za našu stranu budú kandidovať členovia strany, ale aj Priatelia slobody (www.strana-sas.sk/priatel-slobody/298) a nezávislí kandidáti. Držíme im palce!
SaS stavia ako kandidáta na primátora Miroslava Ivana
Páči sa 29 ľuďom,
komentárov: 1
Sloboda a Solidarita Minister Lajčák je profesionálny diplomat a vie, že si z úst nemôže robiť vrtuľu. Preto dnes musel jasne priznať, že od Slovenska nikto žiadnu základňu NATO nežiada. Demaskoval tak svojho šéfa Roberta Fica, ktorý sa už stihol kvôli "základniam" vyhrážať referendom. Aspoň že sú aj dni, keď si predstavitelia NATO nemusia pri sledovaní slovenských správ ťukať prstom na čelo. Kiež by tých dní bolo viac.
Lajčák: Na Slovensku základne NATO nebudú, sklad ponúkame
Páči sa 187 ľuďom,
komentárov: 72

Opozícia bojuje za zachovanie pracovných miest

pošli na vybrali.sme.sk

14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest! 100 dní vlády: Rany istoty občanom