Denník SaS
Sloboda a Solidarita LIKE A DISLIKE JOZEFA RAJTÁRA LIKE Rovná daň v Amerike? Už niekoľko vážnych kandidátov na post prezidenta USA ohlásilo plán na radikálne zníženie a zjednodušenie daní. Minimálne traja z nich plánujú zaviesť rovnú daň. Doteraz v USA len „exotická téma“, vyhradená pre Tea party, sa stáva predvolebným mainstreamom. Súčasťou týchto plánov je aj zoškrtanie prebujnenej administratívy. Ak sa tieto myšlienky presadia v Amerike, bude o nich debatovať aj Európa a Slovensko. Môžeme sa tak dočkať zmeny postoja ku koncepcii „štíhleho štátu“ v širokom meradle. DISLIKE Súčasný stav prevažujúceho politického myslenia na západe, podľa ktorého ešte stále vyššie dane znamenajú vyšší zisk pre štát a prehliada sa, okrem iného, legitimita vyberať cudzie peniaze v ľubovoľnom meradle.
Sloboda a Solidarita
Páči sa 17 ľuďom,
komentárov: 1
Sloboda a Solidarita ČOSI POMALY PLÁVA HORE Všetka špina hodená na úradníka z Metodického centra, ktorý drží v ruke štós papierov dokazujúcich jeho nevinu. Vyhodený na chodník, a rozkrádačka je vyriešená. Kde sú státisíce, nikto nevie. A minister školstva si zrazu nepreberá poštu. Tak toto je že dovidenia.
Obetný baránok tunelárov
Páči sa 98 ľuďom,
komentárov: 4
Billboardy (všetky)

Opozícia bojuje za zachovanie pracovných miest

pošli na vybrali.sme.sk

14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest! 100 dní vlády: Rany istoty občanom