Sloboda a Solidarita Like a dislike Jany Kiššovej Dislike: príspevok na lyžiarske kurzy pre deti ako súčasť Ficových balíčkov Fico ide dotovať lyžiarske kurzy pre deti. Nadbieha tak, samozrejme za peniaze druhých, ich rodičom. Myslím si, že keď je už taký dotačný maniak, mal by radšej dotovať kurzy plávania, aby sa nám deti netopili. Lenže to by musel najprv postavať plavárne. A tie do volieb nestihne. Hory stavať nemusí. Tie stáli pred Ficom a budú stáť i po ňom. Len aby bol túto zimu sneh. Napriek Ficovej trápnej kampani lyžiarom i chatárom ho prajem. Like: ústavná ochrana dôchodkov Meniť pravidlá počas hry môžu deti v škôlke pachtiace po výhre za každú cenu. Robiť to každú chvíľu s dôchodkami našich občanov, ku ktorým ľudia pristupujú za istých, vopred stanovených pravidiel, je právna neistota v priamom prenose. Predstavitelia troch opozičných strán vyzvali vládu podporiť návrh ústavného zákona, ktorý by do dôchodkového systému vniesol viac stability. Nech každý vopred vie, do čoho ide. Ostáva ešte detská naivita a viera, že tento návrh prejde :)
Páči sa 43 ľuďom,
komentárov: 12
Sloboda a Solidarita Už ste boli? Pozrite sa, ako nám je s vami príjemne. Sme tu pre vás do 17.00. Tešia sa na vás vaši SaSkári.
DOD NR SR
Páči sa 76 ľuďom,
komentárov: 8
Billboardy (všetky)

Opozícia bojuje za zachovanie pracovných miest

pošli na vybrali.sme.sk

14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest! 100 dní vlády: Rany istoty občanom