Denník SaS
1
JÚN
Diskusia Denníka N

18:00, Robíme dosť pre ochranu detí?, Nicholsonová, Dubovcová, Pirošíková a Želinská budú diskutovať v Nu Sprit Clube na Štúrovej 3 v Bratislave.

Sloboda a Solidarita USVEDČENÍ Klamú, klamú a klamú. A my im to nedarujeme.
Kaliňák o Bašternákovi klame
Páči sa 60 ľuďom,
komentárov: 27
Sloboda a Solidarita ZOZNAM SCHIZOFRENIKOV Dá sa podľa vás plnohodnotne primátorovať na východe a zároveň byť dobrým poslancom NR SR a úradovať v Bratislave? Alebo hlasovať za zákaz dvoch stoličiek a zaroveň na nich sedieť? Pre nás nonsens.
Prilepení k stoličkám.
Páči sa 93 ľuďom,
komentárov: 28
Billboardy (všetky)
Top témy: Prípad odobratia malého Marka | Líder opozície | kauza bašternák | obchvat bratislavy |

Opozícia sa spája

Dve najsilnešie opozičné strany SaS a OĽaNO podpísali Dohodu o opozičnej rade, čím zoficiálnili spoluprácu a spoločnú pripravenosť vládnuť. Či už o štyri roky, alebo skôr.

Koľko sa toho zmestí do alobalu

Ťažba klesá, dotácie stúpajú, za mzdy v baniach sa oplatí pracivať akurát tak Rumunom. Tak kde sú teda zvyšné peniaze?

Kontinuita valca v priamom prenose

Ak by koalícii aspoň troch išlo o dobro občanov, nikdy by si nedovolili zmietnuť zo stola všetky prospešné návrhy, ktoré štát nič nestoja a pomôžu k lepšiemu životu.

Žiadny rozkol nehrozí

Pre Richarda Sulíka a Jozefa Mihála je len jeden spoločný cieľ - lepšie Slovensko. Keď príde príležitosť presadiť naše myšlienky, bola by obrovská škoda, keby SaS nemala doriešené interné veci. Treba sa zaoberať tým, čo je dôležité.

Gestapácky prístup chceme riešiť komplexne

Gestapácky prístup, akým bol odobratý malý Marco z triedy pred očami spolužiakov, je len vrcholom ľadovca. Treba zmeniť sysyém, nie len potrestať jedného človeka, ktorému funkcia stúpla do hlavy tak, že sa neváhal pred deťmi správať ako zmyslov zbavený. Voláme po riešení, tentoraz nie ako politici, ale ako zhrození ľudia.
staršie
Strana 1