Sloboda a Solidarita POLITICKÝ NÁZOR NIE JE TRESTNÝ ČIN (CHVALABOHU) Polícia a súdy zrazu majú kapacity na vyšetrovanie tejto "hroznej korupcie". Gratulujeme.
Z recesie predával volebný hlas, súd kauzu zastavil
Páči sa 92 ľuďom,
komentárov: 11
Sloboda a Solidarita VÁŽENÝ PÁN FICO, keď už toľko celebrujete úctu k ženám, skúste si pohovoriť s Vašim poslancom Jánošom.
Mladý hejter recenzuje: Bol som na smeráckom MDŽ v Trenčíne
Páči sa 422 ľuďom,
komentárov: 38
Top témy: Liberálny zákonník práce eutanázia VRAŽDA BORISA NEMCOVA

Sviečka za Borisa Nemcova

Sviečka za Borisa Nemcova V piatok 27. februára 2015 zavraždili v Moskve ruského opozičného politika a popredného kritika Putinovho režimu Borisa Nemcova. V utorok 3. marca sa uskutočnil jeho pohreb. My sme si prišli jeho pamiatku uctiť zapálením sviečky pri plote Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku v utorok 3. marca o 18:00.

SaS si uctila pamiatku Borisa Nemcova

Zapálením sviečky vzdali hold a úctu zavraždenému predstaviteľovi ruskej opozície Borisovi Nemcovovi predstavitelia strany Sloboda a Solidarita. Stalo sa tak dnes na spomienkovej akcii pred Veľvyslanectvom Ruskej federácie v Bratislave.

SaS si uctila pamiatku kolegu B. Nemcova

Zapálením sviečky vzdali hold a úctu zavraždenému predstaviteľovi ruskej opozície Borisovi Nemcovovi predstavitelia strany Sloboda a Solidarita. Stalo sa tak dnes na spomienkovej akcii pred Veľvyslanectvom Ruskej federácie v Bratislave.

M. Klus: Vrah Borisa Nemcova musí byť potrestaný

"Za posledný tucet rokov sa v priemere každé dva roky v súvislosti s Ruskom odohrala vražda, ktorá má evidentne politický kontext. Samozrejme, s neznámym, či nepotrestaným páchateľom. Boris Nemcov nesmie byť ďalšia podobná obeť a preto strana Sloboda a Solidarita dôrazne žiada, aby Rusko prijalo rázne a udržateľné kroky k nájdeniu a odsúdeniu páchateľa a zamedzeniu podobných situácií do budúcnosti. V opačnom prípade je čas konečne zakričať „Kráľ je nahý“ a priradiť Rusku definitívne miesto vedľa iných diktatúr, kde občania platia za svoje politické presvedčenie zdravím, či dokonca životom".

Nový zákon o odpadoch vytvára monopol

V novom zákone o odpadovom hospodárstve je viac negatívnych bodov, ako pozitívnych. Sme prekvapení, v akej tichosti sa ide prijať, a to napriek tomu, že prakticky vytvára monopol pri spracovaní druhotných surovín pre jednu spoločnosť. Predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík vyzýva ministra životného prostredia Petra Žigu, aby nevytváral zbytočné problémy formou monopolného prostredia, aby zákon stiahol alebo aspoň upravil do prijateľnejšej podoby.
staršie
Strana 1