Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita Smer má kradnutie zakódované vo svojej politickej DNA. Personálne hry nezmenia podstatu systému. Poďme dnes na námestie SNP spoločne odsúdiť túto podstatu, ktorá zmenila politiku zo služby občanom na službu mecenášom. Smeráci, stačilo!
Tisíce ľudí povedia nie Ficovi a korupcii. Bratislavu čaká veľký protest
Páči sa 479 ľuďom,
komentárov: 68
Sloboda a Solidarita FICO NIE JE PREMIÉROM VŠETKÝCH OBČANOV Robert Fico opakovane hovorí, že považuje za správne rozdeľovať spoločné peniaze pre samosprávu na striktne straníckom princípe. Nie je teda premiérom všetkých občanov, ale výlučne členov a voličov Smeru. Aj po 25 rokoch je Fico mentálne členom KSČ a predvádza v praxi jej heslo - kto nejde s nami, ide proti nám.
Páči sa 465 ľuďom,
komentárov: 73
Sloboda a Solidarita POCHOD PROTI KORUPCII Po štvrťstoročí opäť stojíme na námestí. Naozaj sme vtedy bojovali za takúto krajinu? Netúžili sme náhodou, aby ju viedli čestní a neúplatní ľudia? Ak na to náhodou niekto zabudol, alebo vtedy zrovna musel kachličkovať, je čas, aby sme mu to pripomenuli. V utorok 25.novembra o 17:00 sa stretneme na Námestí SNP v Bratislave a spoločne sa presunieme k budove NR SR, aby sme ukázali, že korupcia musí zmiznúť z našej politiky. https://www.facebook.com/events/1556101304623887/?ref=ts&fref=ts
Nebáť sa a nekradnúť
Páči sa 708 ľuďom,
komentárov: 199
Top témy: Liberálny zákonník práce komunálne voľby eutanázia zviera nie je vec
Aktualizované: Včera o 12:26

Opoziční poslanci prijímajú výzvu

Richard Sulík, Alojz Hlina, Igor Matovič a Daniel Lipšic dnes na tlačovej besede prijali výzvu premiéra na vyriešenie problému schránkových firiem, ktorý vedie až ku katastrofálnemu rozkrádaniu v zdravotníctve, a pravdepodobne nielen tam. Objavila sa firma Pavla Pašku, ktorá s jediným zamestnancom vykazuje obrovský obrat práve v čase, keď vládne Smer. Preto by sa všetci, ktorí nesúhlasia s rozkrádaním svojich daní, mali stretnúť zajtra na Námestí SNP.

Sulík: Odvolajme Junckera

Ako sa v Európskej únii využívajú zámienky na zavedenie harmonizácie daní, ktoré v konečnom dôsledku len zhoršia podnikateľské prostredie na Slovensku. Človek s dvojitou morálkou nemá čo byť členom Európskeho parlamentu.

Premiéra nezaujímajú ľudia, prídeme zase na námestie

Všetci, ktorí si hovoria, že aj tak sa nič nezmení, aj tak je to celé zlé a všetci kradnú...všetci máte príležitosť prísť v utorok 25.novembra na Námestie SNP a prispieť k tomu, aby sa to zmenilo.

Galko: Nákupy na ministerstve obrany sa predražujú, rozpočet sa skrýva

Minister obrany Glváč sa po Spartanoch chystá pokračovať v nákupoch, pri ktorých hrozí ďalšia predraženosť. Okrem toho namiesto transparentného rozpočtu skrýva ešte aj to, čo bolo doteraz odkryté.

Paška odstúpil!

To, že odstúpil Paška, je fajn. Pravidlá sú však nastavené tak že ho len vymenia za iného "Pašku". Tieto pravidlá treba zmeniť. Navrhneme zmeny zákonov tak, aby schránkové firmy nemohli obchodovať s našou krajinou.

Kto ide do Bruselu?

Richard Sulík dnes vyžreboval výherkyňu výletu do Bruselu, ktorá správne odpovedala na súťažné otázky ankety. Gratulujeme Katke Králikovej a jej manželovi. Oplatí sa byť Priateľom slobody.
staršie
Strana 1