22
APRÍL
Študentská diskusia

Kandidáti SaS do eurovolieb Lucia Nicholsonová a Martin Poliačik budú o 10:40 diskutovať s členmi Študentskej politologickej spoločnosti APARTA MENTE pri Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici.

Brusel, neblázni!

Pozývame vás na politický kabaret v réžii Nikitu Slováka. Hrajú: Richard Sulík, Lucia Nicholsonová a Ján Oravec. Vstup zdarma! Čas: 19:00. Miesto: Stará radnica, Námestie SNP 21/31 ZVOLEN

23
APRÍL
Brusel, neblázni!

Pozývame vás na politický kabaret v réžii Nikitu Slováka. Hrajú: Richard Sulík, Lucia Nicholsonová a Ján Oravec. Vstup zdarma! Čas: 19:00. Miesto: ZUŠ M. Vileca, Hurbanova 10, BARDEJOV 

24
APRÍL
Brusel, neblázni!

Pozývame vás na politický kabaret v réžii Nikitu Slováka. Hrajú: Richard Sulík, Lucia Nicholsonová a Ján Oravec. Vstup zdarma! Čas: 19:00. Miesto: Klub Rock Fabric, Podtatranská 149/7, POPRAD

25
APRÍL
Brusel, neblázni!

Pozývame vás na politický kabaret v réžii Nikitu Slováka. Hrajú: Richard Sulík, Lucia Nicholsonová a Ján Oravec. Vstup zdarma! Čas: 19:00. Miesto: Nám. SNP, Mestský úrad, Zrkadlová sála, BANSKÁ BYSTRICA  

29
APRÍL
Študentská diskusia

Kandidát SaS do eurovolieb a predseda strany Richard Sulík bude o 10:00 diskutovať so študentmi gymnázia v Púchove. 

stretnutie so žiakmi

Kandidátka SaS do eurovolieb Lucia Nicholsonová sa o 10:00 stretne so žiakmi Základnej školy v Ružindole.

6
MÁJ
Zasadnutie Národného konventu

Číslo jeden na kandidítke SaS do eurovolieb Ján Oravec sa o 8:30 zúčastní plenárneho zasadnutia Národného konventu o Európskej únii "Dekáda SLovenska v EÚ - Akú Európu chceme?". Zasadnutie sa bude konať v historickej budove NR SR na Župnom námestí v Bratislave. 

7
MÁJ
Predvolebná diskusia

Kandidát strany SaS do eurovolieb Richard Sulík sa zúčastní predvolebnej diskusie za účasti študentov FSV UCM a členov Centra európskych štúdií v Trnave v priestoroch kina Hviezda v Trnave o 10:00. 

13
MÁJ
Prečo voliť?

Jednotka na kandidátke SaS do eurovolieb Ján Oravec sa zúčastní diskusie v rámci projektu Café Európa s názvom "Prečo voliť do Európskeho parlamentu?" o 17:30 v KC Dunaj v Bratislave.

14
MÁJ
Študentská diskusia

Kandidátka SaS do eurovolieb Lucia Nicholsonová bude o 10:00 diskutovať na Súkromnom gymnáziu v Košiciach v rámci projektu EUROSCOLA.

21
MÁJ
Televízna debata

Kandidáti SaS do eurovolieb Richard Sulík a Lucia Nicholsonová budú o 17:00 diskutovať v relácii Aréna s Alexom Štefucom v TV Ružinov.  

Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita
Páči sa 46 ľuďom,
komentárov: 7
Sloboda a Solidarita Zachraňovanie nezodpovedných, nekompetentných a pažravých vo finančnom sektore sa už stalo oficiálnou politikou EÚ. Aj o tom budú májové eurovoľby, ako ďaleko tento vlak sladkej smrti zájde a či Slovensko doň vôbec naskočí.
Banková únia vytvára podľa Oravca len ilúziu ochrany európskych daňovníkov
Páči sa 27 ľuďom,
komentárov: 5
Sloboda a Solidarita Keď to kváka ako Fico, určite to bude Smer.
Maroš Šefčovič | Doma marketing, vonku poslúchať - Eurovoľby
Páči sa 171 ľuďom,
komentárov: 24
Top témy: eurovoľby Cargo Liberálny zákonník práce
Posledná aktualizácia: Včera o 11:04