Sloboda a Solidarita DISKUSIA O UTEČENCOCH Uvidíme sa už dnes v KC Dunaj, priatelia.
Diskusia N o utečencoch: Monika Flašíková-Beňová, Richard Sulík, Andrej Bán, Zuzana Vatráľová
Páči sa 6 ľuďom,
komentárov: 5
Sloboda a Solidarita ŠANCA VYHRABAŤ SA EXISTUJE, AJ ÍRI JU VYUŽILI Hovorí sa, že je dôležité poučiť sa z chýb iných, aby sme nerobili tie vlastné. Slovensko má neúspechy ostatných krajín ako na tanieri, ale berieme si aspoň trošku z nich príklad?
Keltský tiger sa zviecha, no obojku sa ešte nezbaví
Páči sa 13 ľuďom,
komentárov: 0
Billboardy (všetky)
Top témy: grécko | gabčíkovo | finančná správa

Navrhujeme kompromisné riešenie situácie s utečencami

Gabčíkovčania prejavili svoju vôľu a treba ju rešpektovať. Dohoda je však podpísaná a nedá sa už zvrátiť, preto navrhujeme najprijateľnejšie riešenie - umiestnime azylantov v objektoch, ktoré sú vhodné, prázdne, nevyužité a zároveň najlepšie ustrážiteľné.

Sociálna poisťovna a Finančná správa porušujú zákon

Novinkou v zákone o sociálnom poistení, ktorá platí od roka 2015 je skutočnosť, že samostatne zárobkovo činné osoby (SZČO) sa už do Sociálnej poisťovne neprihlasujú, respektíve neodhlasujú samé - ale urobí to za nich samotná Sociálna poisťovňa „automaticky“. Sociálna poisťovňa rovnako určí živnostníkom a ďalším SZČO novú výšku odvodov, ktoré budú platiť od júla 2015. Údaje potrebné na tieto úkony je Sociálnej poisťovni povinné zaslať Finančné riaditeľstvo SR.

Nesmieme zabudnúť na Štefánika

Milan Rastislav Štefánik rozhodol o tom, že dnes žijeme v Slovenskej republike. Zaslúži si svoj deň, aby sme si ho pripomenuli.

SaS ponúka primárovi Petrovi Kaščákovi právnu pomoc

Aj vlastné pravidlá sa dajú porušovať. Ale len v EÚ

Predseda SaS a europoslanec Richard Sulík k absurdnej situácii v Grécku.
staršie
Strana 1