1
JÚL
Debatujem s europoslancami

18:30 - kaviareň FOXFORD na Laurinskej ulici v Bratislave: Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku pripravila diskusné podujatie s názvom "DEBATUJEM S EUROPOSLANCAMI". Debatovať budú europoslanci Richard Sulík a Vladimír Maňka a Juraj Karpiš, analytik INESS.

Sloboda a Solidarita TU DÁVATE ZNÁMKY VY Aj poslanci by mali dostávať vysvedčenie. Aspoň by uvideli čierne na bielom výsledky svojich neúspešných reparátov.
Na vysvedčení som prepadla
Páči sa 16 ľuďom,
komentárov: 4
Sloboda a Solidarita OCEŇUJEME SPÁJANIE PRAVICOVÝCH SÍL Vítame predvolebnú spoluprácu OĽaNO a NOVA, ktorá je dobrým krokom k spájaniu opozičných pravicových síl. Účasť SaS v takejto koalícií má zmysel vtedy, ak sa nájde uveriteľný volebný líder a bude sa v nej presadzovať silný ekonomický program.
Ľ Galko: OĽaNO a NOVA treba oceniť
Páči sa 78 ľuďom,
komentárov: 28
Billboardy (všetky)
Top témy: utečenci | grécko | absurdné pokuty |

Richterov minimálny dôchodok už rieši Ústavný súd, podľa nás je diskriminačný

Prípadnú diskrimináciu sporiteľov v II.pilieri v súvislosti s minimálnym dôchodkom analyzoval advokát JUDr. Kubina. Výsledok je jasný - tento zákon patrí na Ústavný súd.

Spojenie OĽaNO a NOVA treba oceniť

Kam sa dorútilo Grécko?

Politika zachraňovania zlyhala na celej čiare. Európska únia musí pochopiť, že Grécko nemá šancu na prežitie v eurozóne. Dnes prichádza účet za 5 rokov zbabelectva. Áno, situácia je iná ako v roku 2011 - odchod Grécka bude dnes 3 až 4 x drahší.

Centrálne zdroje tepla majú byť uprednostnené, len ak sú efektívnejšie

Drobní odberatelia sa nesmú skladať na zisky veľkým teplárňam, tvrdí europoslanec a predseda SaS Richard Sulík.

Opozícia už má 49 podpisov na podanie minimálneho dôchodku na ÚS SR

Opozícia začala dnes zbierať podpisy poslancov NR SR potrebné na podanie podnetu na Ústavný súd (ÚS) SR, aby preskúmal zákon o minimálnom dôchodku. Ustanovenia, na základe ktorých sa minimálny dôchodok kráti tým dôchodcom, ktorí si sporili v druhom dôchodkovom pilieri, považujeme za diskriminačný.
staršie
Strana 1