Sloboda a Solidarita TRESTNÉ OZNÁMENIE NA VÁHOSTAV Keď ide o zákony vyhovujúce oligarchom, neváhajú ich prijať hoc aj v skrátenom legislatívnom konaní. Ale užitočné a konštruktívne návrhy opozície zmietajú zo stola ako na páse. No a čo, že by vyriešili kauzy ako Váhostav a ľudia, ktorí si dobre odviedli svoju prácu, by sa nemuseli dnes uspokojiť s 15 percentami.
TA3 - TB I. Matoviča, D. Lipšica a Ľ. Galka : Trestné oznámenie pre reštrukturalizáciu Váhostavu
Páči sa 289 ľuďom,
komentárov: 54
Sloboda a Solidarita ŠTRAJK PODNIKATEĽOV Zdravotné sestry v Žiline dali hromadné výpovede. Výsledok? Na nátlak ministra odstúpil riaditeľ nemocnice. Lyžiari Žampovci sa posťažovali na slabé financovanie – a už ich rieši sám premiér Fico. Majitelia malých eseročiek budú o týždeň platiť daňové licencie 480 či 960 eur – a ani pes po nich neštekne. Mimochodom, kam idú tie stále zvyšujúce sa dane, odvody, poplatky? Všimli ste si, že by sa za tie tri roky Ficovej vlády zlepšilo napríklad zdravotníctvo? My nie.
Štrajk podnikateľov
Páči sa 553 ľuďom,
komentárov: 95
Top témy: Liberálny zákonník práce grécko vražda borisa nemcova

Opoziční lídri podávajú trestné oznámenie: Váhostav patrí podvedeným, nie Širokému!

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič, predseda strany NOVA Daniel Lipšic a podpredseda strany SaS Ľubomír Galko podávajú trestné oznámenie v súvislosti dianím vo firme Váhostav. Tvrdia, že štatutárne orgány Váhostavu spáchali hneď niekoľko trestných činov.

Opravujú vlastný zlý zákon...na ešte horší

> Vláda už počíta s tristo miliónmi, ktoré dostane od ľudí nahuckaných za vystúpenie z druhého piliera. Jozef Mihál sa zaväzuje napraviť tento ideologický hyenizmus pri prvej príležitosti.

Čo dokáže drahá elektrina

Smerácky nominant na ÚRSO dlhodobo chybuje, až zlyháva. Výsledkom sú katastrofálne vysoké ceny za elektrinu, ktoré okrem zdierania domácností likvidujú firmy.

Rozpočet Vojenského spravodajstva je deravé sito

Zlúčením VSS a VOS sa malo ušetriť 19percent rozpočtu. Nepodarilo sa, práve naopak.

Smerovanie zdravotníctva sa napriek sľubom nezmenilo


Čo sa zmenilo v zdravotníctve, odkedy nový minister Viliam Čislák prisľúbil "čistky"? Okrem toho, že jeho predchodkyňa Zvolenská sa už balí do Bruselu?
staršie
Strana 1