Denník SaS
10
OKTÓBER
Rozhovory o zahraničnej politike 8 - MNÍCHOV

18:00, Bareve - Ôsme diskusné stretnutie z pravidelnej série našich Rozhovorov o zahraničnej politike pokračuje tentoraz v bavorskej metropole Mníchove. Témy: Utečenci - hrozba či príležitosť?
Predčasné voľby v Grécku. Čo nás čaká po nich? 
Parlamentné voľby 2016 na Slovensku. Ako ich môžu ovplyvniť slovenskí občania v Nemecku? 

20
OKTÓBER
16:30 - Stretnutie so zamestnávateľmi

Prešov, Informačné centrum RPIC - Richard Sulík predstaví zamestnávateľom a podnikateľom, ako reformný ekonomický program Agenda 2020 pomôže zamestnávať, tvoriť hodnoty a ako sa vďaka nej napokon oplatí pracovať, podnikať a žiť. 

18:00 - Rozhovory o zahraničnej politike

Prešov,  Informačné centrum RPIC - Martin Klus sa so svojimi rozhovormi po Prahe a Mníchove vracia späť na Slovensko. S Richardom Sulíkom a všetkými, ktorých zaujíma zahraničná politika, sa porozprávajú nielen o utečencoch a voľbách zo zahraničia. 

Sloboda a Solidarita "Hovorkyňou roka 2015 v kategórii Samospráva a neziskový sektor je hovorkyňa strany Sloboda a solidarita Katarína Svrčeková, " vyhlásili včera v noci. Blahoželáme! http://www.omediach.com/marketing/item/7560-vitazi-ankety-hovorca-roka-2015-su-znami
Timeline Photos
Páči sa 32 ľuďom,
komentárov: 2
Sloboda a Solidarita PREČO SI OBČAS NEPRIPLATIŤ... Vláda navrhla dvojaké cenovky na potraviny – aby ľudia patrične ocenili tie s 10% daňou. Pýtame sa, nie je to málo? A máme nápad na rozšírenie tohto trendu. http://www.teraz.sk/slovensko/kdh-obvinenie-doprava-obstaravanie/105941-clanok.html
KDH poukázalo na dva predražené tendre v rezorte dopravy
Páči sa 131 ľuďom,
komentárov: 6
Billboardy (všetky)
Top témy: utečenci | energetika | uber | zníženie dph

J. Draxlerovi nechýba takmer pol milióna eur

Ozval sa priamy svedok kauzy Metodického centra, keď sa pol milióna eur prepadlo pod zem. Ministra Draxlera to zjavne nezaujíma, pátrame preto ďalej. Začíname zbierať podpisy na jeho odvolanie.

Postup strany SaS do volieb je známy

Tí najmenší nesmú byť tí najohrozenejší

Nedopusťme, aby nám extrémizmus, či dokonca fašizmus prerástol cez hlavu. Najslabší nesmú byť najohrozenejší. Krajiny, ktoré sa s týmto dokázali správne vysporiadať, dnes patria medzi najvyspelejšie národy sveta.

Čo urobia technológie a umelá inteligencia so školami?

Môžu byť stroje tvorivé? Kedy budú chytrejšie ako ľudia? A budú ľudia schopní správneho odhadu, zastavia stroje, aby nás nezničili? Hostia Martina Poliačika - Andy Sváková, Tomáš Halgaš, Vlado Burjan a Andrej Démuth diskutovali o tom, čo s nami robí pokrok. A prišli k tomu, že podstatné je nikdy sa neprestať pýtať, zamýšľať nad dôsledkami našich činov a kriticky myslieť.

Richard Sulík: Schengen skončil

staršie
Strana 1