Sloboda a Solidarita JUBILEJNÝ SYMPATIZANT Ešte včera sme mali 1499 Priateľov slobody, a dnes nám nasnežil tisícpäťstý:) Ak sa chcete pridať, www.strana-sas.sk/priatelslobody
Páči sa 127 ľuďom,
komentárov: 6
Sloboda a Solidarita AND THE WINNER IS... Ako by asi slovenskí živnostníci hlasovali za "hit roka"? Samozrejme, výhercovia štátnych tendrov bez referencií a s najvyššou ponúknutou cenou hlasovať nemusia - tým je fajn.
Píše Jozef Mihál: Podnikateľská hitparáda
Páči sa 108 ľuďom,
komentárov: 12
Top témy: Liberálny zákonník práce eutanázia protesty proti korupcii

Poliačik a Osuský iniciovali prieskum na trenčianskej univerzite

Problémy na Trenčianskej univerzite A. Dubčeka pretrvávajú a poslanci za SaS chcú pomocou poslaneckého prieskumu zistiť, čo sa deje.

Ako hospodári minister hospodárstva

Opoziční poslanci I. Matovič, D. Lipšic a R. Sulík poukázali na ďalšiu kauzu z dielne vládneho Smeru, pri ktorej daňoví poplatníci pravdepodobne prídu o viac ako 60 miliónov eur.

Čo s Gréckom?

Čo sa stalo, že stíchli reči o tom, ako záchrana eura nemá alternatívu, Grécko musí byť zachránené a za žiadnu cenu nemôže opustiť eurozónu...?

Kto vyhrá cenu "Most roka"

Podmienky súťaže: 200m už postavený most, najnižšia cena, dobré referencie. Výherca: len 140 metrový most, cena o 45 miliónov eur vyššia ako konkurent, 2 spadnuté mosty v ČR (vyšetruje sa smrť 8 ľudí), jeden popraskaný v SR. Blahoželáme - OLAF prijal náš podnet na prešetrenie.

Plánovaný obchvat Bratislavy nemusí plytvať ďalšími miliardami

Slovensko má dnes na stole PPP projekt, za ktorý máme celkovo zaplatiť 4-4,5mld. Vláda zadĺži naše budúce generácie na 30 rokov. Ich to už trápiť nebude, ale nás to trápi, pretože sa na tomto projekte dá ušetriť 3,5 miliardy.
staršie
Strana 1