Sloboda a Solidarita VÝROK ROKA
Páči sa 616 ľuďom,
komentárov: 101
Sloboda a Solidarita PREČO MAJÚ OBČANIA V4 SKLONY K POLITICKÉMU MASOCHIZMU? Krajiny V4 akoby boli zakliate s politikmi typu Viktor Orbán, Miloš Zeman, Robert Fico a najnovšie Andrzej Duda v čelných verejných funkciách. Aké je riešenie?
Zakliata stredná Európa - Orbán, Zeman, Fico a najnovšie Duda
Páči sa 115 ľuďom,
komentárov: 65
Top témy: grécko boj proti korupcii druhý pilier daňové úrady váhostav mimozemšťan toto

Happyend pre Fica

Váhostav bol tunelovaný vlastným manažmentom. Zostávajú vo funkciách, aby mohli ďalej tunelovať. Zaplatia to z našej spoločnej špajze, do ktorej sa skladáme všetci, ktorí máme účet v banke.

Zlodejov pošlime do basy

Ukradnuté nehnuteľnosti, autá, znehodnotené budovy pre spravodajskú činnosť, prepísané majetky. Toto polícia nepovažuje za trestný čin a preto vyšetrovanie ukončila, halvní podozriví vedú naďalej Vojenské spravodajstvo a ako ctihodní občania narábajú s rozpočtom. To sú mimochodom dane ľudí, ktorí vidia a vedia, akurát, že nemôžu nič urobiť. Odtajnenie spisu je nevyhnutné.

S farbou von - aj šéf NKÚ bude slúžiť Smeru

Smer veľkodušne prehlasoval, že post šéfa NKÚ patrí opozícii. Podmienil to nezmyselnou požiadavkou, že to musí byť jednotný kandidát. Prekvapili sme ho svojou súdržnosťou, a tak si aj tak zvolili svojho "slabučkého hryzkača".

Zrno od pliev

Podhodená ohlodaná kosť od Smeru - voľba šéfa NKÚ - mala za úlohu iba rozhádať opozíciu a odpútať pozornosť od Váhostavu. Stal sa presný opak, opozícia má jednotný postup a ukázali sa len kolaboranti, ktorých nepotrebujeme.

Deutsche Telecom = čistá privatizácia

Premiér slovo "privatizácia" kamufluje výrazom "hľadanie strategických investorov". Deutsche Telecom je však čistá privatizácia a čistý podvod na ľudí.
staršie
Strana 1