Denník SaS
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: EŠTEŽE SME INFORMOVANÍ Napriek prianiu rodiny o mužovi, ktorého poznáme pod menom Róbert F a vystupuje ako Slovenský premiér. sme zistili, že tento inkriminovaný muž dostal Tutanchámonovu chorobu a lieči sa na ňu v budove označovanej ako nemocnica. Nemám žiadne tajomstvá, prehovoril muž hlasom podobným premiérovmu, obývajúci komplex Bonaparte, voziaci sa v požičanom aute bývajúci v byte označovanom ako prenajatý... Neobvyklá zhovorčivosť premiérových ľudí nás doslova prekvapila, koľká otvorenosť oproti Kirgistanu a Turkmenistanu! Tam by nikdy nepriznali, že diktátor je na maródke. Skoré uzdravenie mu prajú pracovníci banky v Belize a na Paname.
Timeline Photos
Páči sa 77 ľuďom,
komentárov: 11
Sloboda a Solidarita Niekto má kopu rečí, niekto hľadá kreatívne riešenia :-D Ďakujeme za asi tisíc upozornení, že je tlačovka otočená. Nevideli sme ich, lebo predstavte si, mali sme práve vtedy tlačovku :-) Polepšíme sa! (photo by Tomáš Benetin)
Timeline Photos
Páči sa 389 ľuďom,
komentárov: 28
Billboardy (všetky)
Top témy: Noví poslanci za SaS | byty za euro | výzva ministrovi obrany |

Našich 40 návrhov s podporou opozície

Dávame koalícii rukolapnú šancu dokázať, ako veľmi mysleli svoje návrhy o lepšom Slovensku vážne. Predkladáme 40 opatrení, aby sa tu oplatilo pracovať, podnikať a žiť, ktoré štát ani daňových poplatníkov nebudú stáť ani cent.

Dnes môže skončiť teplárenské nevoľníctvo

Nevidíme dôvod, aby ste si nemohli vybrať svojho dodávateľa tepla len preto, lebo niekto chce zarobiť a pozná ľudí na správnych miestach. Nech si každý zakúri tak, ako mu to vyhovuje.

SK 4 Brimain - Slovensko za zotrvanie Británie v Európskej únii

Organizujeme petíciu za zotrvanie Veľkej Británie v Európskej únii. Je dôležité, aby táto krajina zotrvala a my sa o to chceme zasadiť.

Finančný výbor Bašternákove byty nevyriešil, nikoho to neprekvapilo

Výbor o Bašternákovi utajili len preto, aby na ňom nakoniec dokopy nieč nepovedali. Ruka ruku myje, akamarát kamaráta nepodrazí, najmä. ak ie o biznis. Nepáči sa nám to a nedáme tomu pokoj.

Koalícia nemá záujem o skutočnú kontrolu nasadzovania ITP

Kontrola nad nasadzovaním informačno-technických prostriedkov patrí najväčšej opozičnej strane. V SaS máme na ňu aj odborníka - je to Ľubomír Galko. Napriek dohode však koalícia jeho nomináciu nechce podporiť a my sa pýtame, prečo. Žeby mohol na niečo prísť?
staršie
Strana 1
Lucia Nicholsonová
Karol Galek
Jana Cigániková
zobraziť všetkých blogerov
Pán primátor, zomrel cyklista
03.05.2016 | Lucia Nicholsonová
Zákon o dobe ľadovej
29.04.2016 | Karol Galek
NÁRODNÁ ZRADA?
29.04.2016 | Jana Cigániková
všetky