Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita LAŠŠÁKOVEJ VŠEMOCNÝ PALEC Poslanci vládneho Smeru sa v parlamentných kuloároch sťažovali, že nie vždy vidia palec pani Laššákovej a potom nevedia, ako majú hlasovať. Tak sme sa rozhodli, že jej venujeme veľký červený palec, aby sa už nikdy nepomýlili.
Páči sa 658 ľuďom,
komentárov: 61
Sloboda a Solidarita
Martin Poliačik
Páči sa 147 ľuďom,
komentárov: 14
Sloboda a Solidarita SMER NEMÁ REŠPEKT PRED MILIÓNOM VOLIČOV Opoziční poslanci vrátane predstaviteľov SaS sa obrátia na prezidenta i ústavný súd pre postup Smeru, ktorý v utorok vyradil z programu septembrovej schôdze desať opozičných návrhov noviel a zákonov. Jozef Mihál, podpredseda SaS: "Milión voličov nemá kto reprezentovať, ak je opozičným poslancom upreté právo predkladať zákony."
Opozícia sa obráti na prezidenta i ústavný súd | Z domova | agentury.sme.sk
Páči sa 196 ľuďom,
komentárov: 41
Top témy: Liberálny zákonník práce komunálne voľby eutanázia
Aktualizované: Včera o 15:03

Smer nemá rešpekt pred miliónom voličov

SaS otvára diskusiu k eutanázii

Strana Sloboda a Solidarita dnes otvorila spoločenskú diskusiu na tému „eutanázia“. Do roka máme v pláne pripraviť návrh legislatívy, ktorá trpiacim ľuďom s nevyliečiteľnou chorobou umožní dôstojný odchod zo života.

Ficovu zbabelosť pri daňových úľavách napadneme

Daňová úľava pre Duslo je pľuvanec Ficovej vlády pre daňovníkov

SaS podáva další návrh na OLAF

Napriek sporom vo vnútri klubu europoslancov Smeru strana SaS si myslí, že by poslanci Európskeho parlamentu mali mať možnosť vystupovať v Národnej rade vrátane jej výborov. Povedal to dnes predseda SaS a europoslanec Richard Sulík. Zároveň vyzval slovenskú vládu, aby sa zapojila do iniciatív, ktoré rozvíja Veľká Británia alebo Holandsko na zastavenie nadmernej regulácie zo strany Európskej komisie.

Vzdelanostný cenzus ide na Ústavný súd

staršie
Strana 1
Dlh Slovenska
15.09.2014 | INESS
Ekonómia a zdravý rozum
14.09.2014 | menejstatu.sk
J-C a jeho tím – Budiž Euro! 37/2014
13.09.2014 | Eurokríza.sk
všetky