Napíšte nám

 

Navštívte nás

Sloboda a Solidarita FICOVA NULOVÁ REZERVA Rezerva predsedu vlády, s ktorou sa Robert Fico hrá každý rok na Ježiška a rozdáva z nej ako sa mu zachce, klesla v návrhu rozpočtu na rok 2015 z 5 miliónov na nulu. Človek by si mohol na chvíľu myslieť, že si kritiku opozície a médií zobral k srdcu, keby zároveň nestúpol rozpočet Úradu vlády o 220%, z 22 na 72(!) miliónov eur. Peniaze na také nevyhnutné položky, ako bola úprava nechtov a kaderník pre fitnesku, sa teda niekde určite nájdu.
Páči sa 275 ľuďom,
komentárov: 86
Sloboda a Solidarita SANKCIE BUDÚ VÝHOVORKOU ZA NESPLNENÉ ISTOTY Diskusia o sankciách voči Rusku je určite legitímna, veď nájdu sa aj mnohé kvalifikované názory proti nim. Samozrejme, minimálne voči kolegom premiérom je absolútne nekorektné, ak Robert Fico po ich spoločnom schválení nemá iný výraz ako "nezmyselné". Fico však veľmi dobre vie, prečo na domácej politickej scéne tak horlí voči sankciám a zdôrazňuje ich dopad na naše hospodárstvo. Už o rok a pol sa ho Slovensko opýta, kdeže sú sľubované istoty po štyroch rokoch jednofarebnej socialistickej vlády. A vtedy slovo "sankcie" nadobudne význam univerzálnej výhovorky na všetko, čo Smeráci v ekonomike dobabrali. Možno sa dočkáme aj nového volebného sloganu: "Ľudia si nezaslúžili sankcie." Nehľadajme teda za Ficovým odmietaním sankcií len nepopierateľnú náklonnosť socialistov k Putinovmu Rusku. Druhým, a oveľa dôležitejším, je blížiaci sa deň zúčtovania.
Páči sa 203 ľuďom,
komentárov: 30
Sloboda a Solidarita SÚHLASÍME S PREZIDENTOM KISKOM Ekonomické sankcie voči Rusku sa v danej situácii javia ako primerané. Európska únia a Spojené štáty prostredníctvom nich vysielajú Kremľu a ruskej verejnosti jednoznačný signál o nutnosti návratu k mierovému riešeniu konfliktu.
Sulík: SaS súhlasí s prezidentom Kiskom
Páči sa 171 ľuďom,
komentárov: 182
Top témy: prevody pôdy Liberálny zákonník práce komunálne voľby
Aktualizované: Dnes o 09:07

Ficovu zbabelosť pri daňových úľavách napadneme

Daňová úľava pre Duslo je pľuvanec Ficovej vlády pre daňovníkov

SaS podáva další návrh na OLAF

Napriek sporom vo vnútri klubu europoslancov Smeru strana SaS si myslí, že by poslanci Európskeho parlamentu mali mať možnosť vystupovať v Národnej rade vrátane jej výborov. Povedal to dnes predseda SaS a europoslanec Richard Sulík. Zároveň vyzval slovenskú vládu, aby sa zapojila do iniciatív, ktoré rozvíja Veľká Británia alebo Holandsko na zastavenie nadmernej regulácie zo strany Európskej komisie.

Vzdelanostný cenzus ide na Ústavný súd

Minister obrany namiesto modernizácie len presúva položky

SaS v Banskej Bystrici: Vrchnosť ignoruje ľudí

staršie
Strana 1
Ľubomír Galko
Ľubomír Galko
Natália Blahová
zobraziť všetkých blogerov
Za veľa peňazí, málo muziky
11.08.2014 | Ľubomír Galko
Bejby sú naďalej medzi nami
11.08.2014 | Ľubomír Galko
Žasnem a neprestávam
11.08.2014 | Natália Blahová
všetky