Denník SaS
Sloboda a Solidarita FICO NEZNÁŠA PONDELKY A ani zajtra mu nebude všetko jedno. Pretože my nie sme ich človek. My vieme pravdu. A čím viac odvahy, čím viac pravdy, tým horšie pre neho. Príďte aj vy, za SaS si s vami podajú ruku Richard Sulík, Jozef Rajtár a Janka Cigániková.
Protestujeme proti zlodejom v politike
Páči sa 119 ľuďom,
komentárov: 19
Sloboda a Solidarita ZAJTRA V PREŠOVE A V BRATISLAVE My tam budeme a znova a opäť vysvetlíme, o čo nám ide. Povieme, čo zistil Jozef Rajtár a čo vyviedli Filipovi Rybaničovi, keď kukol Kalimu na účet. Zakričíme pod oknami Ficovi, kam patrí a že už dávno tam mal byť. Nech sa už konečne poberie kade ľahšie a nechá Slovákov opraviť, čo oni dobabrali v tejto rozkradnutej krajine. Ešte stále na to máme energiu, ale potrebujeme na to aj vás. Pretože NEPOĽAVÍME.
Prešov: Protest proti zlodejom v politike
Páči sa 196 ľuďom,
komentárov: 24
Billboardy (všetky)

Financovanie

pošli na vybrali.sme.sk

SaS považuje transparentnosť za najdôležitejšiu súčasť boja proti korupcii. Preto zverejňuje zdroje financovania strany - členské poplatky a dary od jednotlivých členov strany.

Politická strana Sloboda a Solidarita si veľmi zakladá na dobrom mene a čistom financovaní. Súčasťou politických kampaní je transparentný účet, na ktorom si verejnosť môže overiť pohyb aj tých najmenších finančných čiastok. Aj sponzoring resp. finančná podpora strane je limitovaná. Inými slovami, strana SaS neprijíma sponzorské príspevky od kohokoľvek, kto je stranu ochotný finančne podporiť. Preto je potrebné, aby boli všetky ponuky sponzoringu schválené Republikovou radou.

Ak máte záujem strane venovať finančný dar, je potrebné poslať Republikovej rade (poštou alebo e-mailom na romanfoltin@gmail.com) stručné informácie o sebe, výške daru, účele, na aký by mali byť financie použité (ak ich chcete účelovo viazať) a Vašej motivácii podporiť stranu SaS. Republiková rada na svojich zasadnutiach žiadosť posúdi a pošle Vám vyrozumenie, či dar prijme alebo nie.

Každý finančný dar politickej strane (v akejkoľvek sume) musí byť zabezpečený notársky overenou darovacou zmluvou. Do zmluvy je potrebné doplniť dáta darcu, podpísať sa, vytlačiť dvakrát, dať overiť u notára a doručiť k nám na centrálu (Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava) obidva originály. Podpis za našu stranu zabezpečíme my, nie je potrebné spraviť to v jednom termíne. Nami podpísaný originál zašleme poštou späť darcovi. Peniaze neposielajte skôr, ako Vám ako bude darcovi doručený podpísaný originál zmluvy, ale až po jeho obdržaní.