Sloboda a Solidarita REZERVA VLÁDY NIE JE BALÍK NA ROZHADZOVANIE BEZ PRAVIDIEL Stalo sa zvykom, že kto je pri moci , dopraje z rezervy vlády svojim obciam. Namiesto účelu používa sa na podporu športu či drobné opravy. Robil tak Dzurinda a s radosťou v tom pokračuje aj Robert Fico počas oboch vlád. Riešenie je pritom veľmi jednoduché.
Fico korumpuje rovnako ako Dzurinda | HNblogy
Páči sa 39 ľuďom,
komentárov: 5
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: ČAVES Tak nad Gabčíkovom opäť zaveje vlajka s kosákom a kladivom. Treba všetky továrne znárodniť a rozdať ľuďom, samozrejme, nie všetkým, ale niektorým, lebo veď všetci by si to ani neužili. A čo sa týka medzinárodných súdov a arbitráží, môže nás zastupovať náš premiér. Síce doteraz prehral všetko, ale niekde sa to naučiť musí. Trochu blbo sa to vysvetľuje nádejným investorom, že im to tu môžeme pekne-krásne všetko zobrať, ale keď to dokázali vo Venezuele, pôjde to aj tu. Veď čo všetko už táto vláda nedokázala. Hráme ruskú ligu v hokeji, najstaršie vlaky v Európe máme zadarmo, zo zahraničia chceme draftovať našich vedcov, v nemocniciach máme v dozorných radách kotolníkov a raperov a živnostníci, nepriatelia pracovitého národa sa pomaly vracajú do náručia pracovných úradov. Dúfam, že už na jar budem môcť povedať nášmu Venezuelou šmrncnutému premiérovi na rozlúčku: Robo, Čaves!
Páči sa 270 ľuďom,
komentárov: 27
Billboardy (všetky)

Financovanie

SaS považuje transparentnosť za najdôležitejšiu súčasť boja proti korupcii. Preto zverejňuje zdroje financovania strany - členské poplatky a dary od jednotlivých členov strany.

Politická strana Sloboda a Solidarita si veľmi zakladá na dobrom mene a čistom financovaní. Z uvedeného dôvodu je aj sponzoring resp. finančná podpora strane limitovaná. Inými slovami, strana SaS neprijíma sponzorské príspevky od kohokoľvek, kto je stranu ochotný finančne podporiť, aby sme sa do budúcna vyhli rôznym nepríjemnostiam. Z uvedeného dôvodu je potrebné, aby boli všetky ponuky sponzoringu schválené Republikovou radou. Ak teda máte záujem strane venovať finančný dar, je potrebné poslať Republikovej rade (poštou alebo e-mailom na romanfoltin@gmail.com) stručné informácie o sebe (stručne), výške daru, účele, na aký by mali byť financie použité (ak ich chcete účelovo viazať) a Vašej motivácii podporiť takto stranu. Republiková rada na svojich zasadnutiach žiadosti posudzuje a pošle Vám vyrozumenie, či dar prijme alebo nie.

Čo sa týka finančného daru, každý finančný dar politickej strane (v akejkoľvek sume) musí byť zabezpečený notársky overenou darovacou zmluvou. Do zmluvy je potrebné doplniť dáta darcu, podpísať sa, vytlačiť dvakrát, dať overiť u notára a doručiť k nám na centrálu obidva originály. Podpis za našu stranu zabezpečíme my, nie je potrebné spraviť to v jednom termíne. Nami podpísaný originál  zašleme poštou späť darcovi. V každom prípade peniaze sa neposielajú skôr, ako bude darcovi doručený podpísaný originál zmluvy, ale až po jeho obdržaní.

2015 

Príjmy Dary Pôžičky k 30.06.2015.xlsx

2014

Príjmy Dary Pôžičky k 31.12.2014.xlsx

Vyrocna sprava_2014.pdf 

2013

Príjmy, Dary, Pôžičky k 31.12.2013.xlsx 

Vyrocna_sprava.pdf

2012

Príjmy, Dary, Pôžičky k 31.12.2012.xlsx

Vyrocna sprava SaS_2012.pdf

2011

Príjmy, Dary, Pôžičky 2011.pdf

SAS vyrocna sprava 2011.pdf

2010

Príjmy, Dary, Pôžičky 2010.pdf

SAS vyrocna sprava 2010.pdf

2009

Príjmy, dary, pôžičky 2009.xlsx 

SAS vyrocna sprava 2009.pdf