Sloboda a Solidarita ZAJTRA PREDSTAVÍME VOLEBNÝ PROGRAM Témou zajtrajšej tlačovej konferencie bude AGENDA 2020. Predstavíme náš ekonomický reformný program do nadchádzajúcich volieb, ktorý obsahuje šesť krokov pre ľudí, aby sa im oplatilo na Slovensku žiť, pracovať a podnikať. Sledovať nás môžete aj v živom vysielaní o 10:30 na www.nrsr.sk
Páči sa 125 ľuďom,
komentárov: 10
Sloboda a Solidarita KAUZA TUNELOVANIA VSS IDE NA GENERÁLNU PROKURATÚRU Pre pochybné (ne)vyšetrovanie kauzy tunelovania VSS, sme podali podnet na GP. Rozhodnutie vyšetrovateľa o zastavení vyšetrovania kauzy, ako aj konanie, ktoré mu predchádzalo, považujeme za nezákonné. Pripomíname, že vyšetrovanie bolo zastavené z dôvodu že "skutok nie je trestným činom" napriek tomu, že neboli vypočutí všetci svedkovia.
Pre zastavené vyšetrovanie kauzy VSS podali podnet na Generálnu prokuratúru
Páči sa 42 ľuďom,
komentárov: 2
Billboardy (všetky)

Financovanie

SaS považuje transparentnosť za najdôležitejšiu súčasť boja proti korupcii. Preto zverejňuje zdroje financovania strany - členské poplatky a dary od jednotlivých členov strany.

Politická strana Sloboda a Solidarita si veľmi zakladá na dobrom mene a čistom financovaní. Z uvedeného dôvodu je aj sponzoring resp. finančná podpora strane limitovaná. Inými slovami, strana SaS neprijíma sponzorské príspevky od kohokoľvek, kto je stranu ochotný finančne podporiť, aby sme sa do budúcna vyhli rôznym nepríjemnostiam. Z uvedeného dôvodu je potrebné, aby boli všetky ponuky sponzoringu schválené Republikovou radou. Ak teda máte záujem strane venovať finančný dar, je potrebné poslať Republikovej rade (poštou alebo e-mailom na romanfoltin@gmail.com) stručné informácie o sebe (stručne), výške daru, účele, na aký by mali byť financie použité (ak ich chcete účelovo viazať) a Vašej motivácii podporiť takto stranu. Republiková rada na svojich zasadnutiach žiadosti posudzuje a pošle Vám vyrozumenie, či dar prijme alebo nie.

Čo sa týka finančného daru, každý finančný dar politickej strane (v akejkoľvek sume) musí byť zabezpečený notársky overenou darovacou zmluvou. Do zmluvy je potrebné doplniť dáta darcu, podpísať sa, vytlačiť dvakrát, dať overiť u notára a doručiť k nám na centrálu obidva originály. Podpis za našu stranu zabezpečíme my, nie je potrebné spraviť to v jednom termíne. Nami podpísaný originál  zašleme poštou späť darcovi. V každom prípade peniaze sa neposielajú skôr, ako bude darcovi doručený podpísaný originál zmluvy, ale až po jeho obdržaní.

2015 

Príjmy Dary Pôžičky k 30.06.2015.xlsx

2014

Príjmy Dary Pôžičky k 31.12.2014.xlsx

Vyrocna sprava_2014.pdf 

2013

Príjmy, Dary, Pôžičky k 31.12.2013.xlsx 

Vyrocna_sprava.pdf

2012

Príjmy, Dary, Pôžičky k 31.12.2012.xlsx

Vyrocna sprava SaS_2012.pdf

2011

Príjmy, Dary, Pôžičky 2011.pdf

SAS vyrocna sprava 2011.pdf

2010

Príjmy, Dary, Pôžičky 2010.pdf

SAS vyrocna sprava 2010.pdf

2009

Príjmy, dary, pôžičky 2009.xlsx 

SAS vyrocna sprava 2009.pdf