Denník SaS
Sloboda a Solidarita NIKITA SLOVÁK: MEČIAROV BACIL Málokto u nás vie, ako sa džihádisti boja Fica. A odvtedy, ako našu krajinu zaplavili obrovité billboardy s nápisom Chránime Slovensko sa mudžahedíni idú potentovať od strachu. Prísna tvár s večne zachmúreným výrazom človeka, čo už dávno nebol na toalete, v nich vzbudzuje panický strach. Plus tie reči, čo všetko urobí, pomôže francúzskej polícii, zabezpečí hranice schengenu, zmonitoruje islamistov tak, že sa ani nespoznajú...no strach... Iba zasvätení vedia, že dostal Mečiarov bacil... Iba on, otec vlasti, dokázal pri takomto záchvate spustiť jazykový freestyle o všetkom, čo mu v tej chvíli prebehlo hlavou a ako vravia indiáni, nedovidel na koniec vety. Možno sa náš premiér napil z jeho pohára, možno sa bozkávali vášnivo, ako to len komunisti dokážu, ale bacil preskočil. Mám však aj veselšie správy, tajné služby v spojení s elitnými policajtami našli FF. Fekálneho fantóma, smeráci sa ho snažia preprogramovať, aby dokázal zmeniť materiál a voličom mazať okolo huby med. Aj Váhostav už začal vyplácať veriteľov, obrovskou zhodou okolností ako prvého vyplatili muža, ktorý vlastní komplex, v ktorom býva aj náš pracovitý vodca. A tretia dobrá správa je, že mladí Paškovci zmlátili mužov a hlavne ženy, čo potajomky konvertovali na islam, nedali sa oklamať ani plačom, ani zdanlivo jemným výzorom žien a poctivo po Slovensky ich zbili ako žito. Dobre ich vychoval ten strýko... Len jemu sa vraj nedarí, napriek svojej dobrote musí bývať v košickom parku.
Timeline Photos
Páči sa 244 ľuďom,
komentárov: 19
Sloboda a Solidarita Brani Gröhling - Vo vzdelaní je budúcnosť krajiny Vítame medzi nami Branislava Gröhlinga, odborníka na stredné a a odborné vzdelávanie. Už 10 rokov intenzívne nahrádza úlohu štátu v prepájaní teórie a praxe na školách a reálne robí to, o čom iní len rozprávajú. 5. marca ho na kandidátke strany SaS nájdete s číslom 18.
Timeline Photos
Páči sa 93 ľuďom,
komentárov: 11
Billboardy (všetky)

Financovanie

SaS považuje transparentnosť za najdôležitejšiu súčasť boja proti korupcii. Preto zverejňuje zdroje financovania strany - členské poplatky a dary od jednotlivých členov strany.

Politická strana Sloboda a Solidarita si veľmi zakladá na dobrom mene a čistom financovaní. Z uvedeného dôvodu je aj sponzoring resp. finančná podpora strane limitovaná. Inými slovami, strana SaS neprijíma sponzorské príspevky od kohokoľvek, kto je stranu ochotný finančne podporiť, aby sme sa do budúcna vyhli rôznym nepríjemnostiam. Z uvedeného dôvodu je potrebné, aby boli všetky ponuky sponzoringu schválené Republikovou radou. Ak teda máte záujem strane venovať finančný dar, je potrebné poslať Republikovej rade (poštou alebo e-mailom na romanfoltin@gmail.com) stručné informácie o sebe (stručne), výške daru, účele, na aký by mali byť financie použité (ak ich chcete účelovo viazať) a Vašej motivácii podporiť takto stranu. Republiková rada na svojich zasadnutiach žiadosti posudzuje a pošle Vám vyrozumenie, či dar prijme alebo nie.

Čo sa týka finančného daru, každý finančný dar politickej strane (v akejkoľvek sume) musí byť zabezpečený notársky overenou darovacou zmluvou. Do zmluvy je potrebné doplniť dáta darcu, podpísať sa, vytlačiť dvakrát, dať overiť u notára a doručiť k nám na centrálu obidva originály. Podpis za našu stranu zabezpečíme my, nie je potrebné spraviť to v jednom termíne. Nami podpísaný originál  zašleme poštou späť darcovi. V každom prípade peniaze sa neposielajú skôr, ako bude darcovi doručený podpísaný originál zmluvy, ale až po jeho obdržaní.

2015 

 

Príjmy Dary Pôžičky k 30.09.2015.xlsx

 

2014

Príjmy Dary Pôžičky k 31.12.2014.xlsx

Vyrocna sprava_2014.pdf 

2013

Príjmy, Dary, Pôžičky k 31.12.2013.xlsx 

Vyrocna_sprava.pdf

2012

Príjmy, Dary, Pôžičky k 31.12.2012.xlsx

Vyrocna sprava SaS_2012.pdf

2011

Príjmy, Dary, Pôžičky 2011.pdf

SAS vyrocna sprava 2011.pdf

2010

Príjmy, Dary, Pôžičky 2010.pdf

SAS vyrocna sprava 2010.pdf

2009

Príjmy, dary, pôžičky 2009.xlsx 

SAS vyrocna sprava 2009.pdf