Denník SaS
Sloboda a Solidarita FICO NEZNÁŠA PONDELKY A ani zajtra mu nebude všetko jedno. Pretože my nie sme ich človek. My vieme pravdu. A čím viac odvahy, čím viac pravdy, tým horšie pre neho. Príďte aj vy, za SaS si s vami podajú ruku Richard Sulík, Jozef Rajtár a Janka Cigániková.
Protestujeme proti zlodejom v politike
Páči sa 94 ľuďom,
komentárov: 15
Sloboda a Solidarita ZAJTRA V PREŠOVE A V BRATISLAVE My tam budeme a znova a opäť vysvetlíme, o čo nám ide. Povieme, čo zistil Jozef Rajtár a čo vyviedli Filipovi Rybaničovi, keď kukol Kalimu na účet. Zakričíme pod oknami Ficovi, kam patrí a že už dávno tam mal byť. Nech sa už konečne poberie kade ľahšie a nechá Slovákov opraviť, čo oni dobabrali v tejto rozkradnutej krajine. Ešte stále na to máme energiu, ale potrebujeme na to aj vás. Pretože NEPOĽAVÍME.
Prešov: Protest proti zlodejom v politike
Páči sa 174 ľuďom,
komentárov: 22
Billboardy (všetky)

Dán, ktorý si za peniaze z EÚ postavil lyžiarsku zjazdovku na ostrove bez kopcov a snehu, dostal od EÚ ďalšie peniaze

pošli na vybrali.sme.sk

Dánsky podnikateľ dostal dotáciu vo výške 100 000 eur z Európskej únie na stavbu lyžiarskej zjazdovky. Zjazdovka ale bola postavená na ostrove, kde nie sú žiadne vysoké kopce a sneh je tam len veľmi výnimočne.

Ole Harild, žijúci na ostrove Bornholm v Baltickom mori, hovorí: „Nikdy som si nepomyslel, že by (experti Európskej únie) podporili niečo tak šialené. Ale keď už boli peniaze uvoľnené, nebol žiadny dôvod na to, aby som so svojim plánom nepokračoval. Keď Ole Harild postavil zjazdovku, z dôvodu nedostatku snehu bola za celý rok otvorená len jediný deň.

Nemecký denník Die Welt nedávno uviedol, že Ole Harild dostane k pôvodnej stotisícovej dotácii novú dotáciu vo výške ďalších 33 000 eur. Peniaze majú byť využité na účel rozšírenia lyžiarskeho vleku.
Zdroj:news.sky.com, terradaily.com, welt.de